پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

کیم کارداشیان مرکز توجه سارقان حرفه ای

کیم کارداشیان مرکز توجه سارقان حرفه ای

کیم کارداشیان مرکز توجه سارقان حرفه ای 

کیم کارداشیان مدل مشهور آمریکایی در طول عمر خود بارها هدف سارقانی قرار گرفته هست که تمام جواهرات او را برده اند. فرد ناشناسی سه تا از اتومبیل هاي کیم کارداشیان و کانیه وست را به سرقت برده هست. این رخداد در روز جمعه 20 اکتبر ساعت 4 صبح بیرون امارت این زوج مشهور رخداد افتاده هست.

 

دزد که هر سه خودرو را نابود کرده هست و تنها یک شماره تلفن همراه آیفون که متعلق به یکی از کارکنان کارداشیان هست به سرقت برده توسط نیروهایی امنیتی خانوادگی توقیف شد. او برای سرقت به منزل یکی از همسایه هاي کیم کارداشیان کتی گریفین هم رفته و یک کیف هم از خودرو سرقت کرده که در همان نزدیکی ها پیدا شد.

کیم کارداشیان مرکز توجه سارقان حرفه ای

کارداشیان در سال 2016 نیز قربانی یک سرقت دیگر شده بود. او در هتل پاریس مورد حمله سارقین مسلح قرار گرفت و تمام جواهرات گران قیمتش را از او ربودند که مظنونین زیادی توسط پلیس فرانسه توقیف شدند.

 

چرا دزدها کارداشیان را مورد هدف قرار می‌دهند؟

 به گزارش پارس ناز کارداشیان در سال 2016 در فرانسه مورد هدف سارقین مسلح قرار گرفت. هیچ صدمه جانی به او نرسید اما جواهرات او به ارزش 10 میلیون دلار ربوده شد. از جمله حلقه ازدواج ۴ میلیون دلاری و جعبه جواهرات گرانبها. سارقین 5 نفر بودند و با ادعای اینکه نیروی پلیس میباشند وارد منزل شده و او را در حمام زندانی کرده اند.

 

به گزارش پلیس دزد مدت ها کیم و همسرش را تحت کنترل داشته و احتمال اینکه یکی از اطرافیان انها باشد چندان هست چون اطلاعات زیادی از انها داشته هست.

کیم کارداشیان مرکز توجه سارقان حرفه ای

از طرفی کیم کارداشیان جواهراتش را چند روز گذشته از سرقت در شبکه هاي مجازی به نمایش می‌گذارد و این خود میتواند علت قانع کننده اي برای دزدیده شدن جواهراتش باشد.وست، کارداشیان را در سفر پاریس همراهی کرده هست اما برای یک اجرا در فستیوال بازمی گردد. بی تردید سارقین از تنها بودن کیم با خبر بودند. گرچه او در این سفر چندان هم تنها نبود بلکه مادر و خواهرش هم همراهش بودند.

 

یکی از اشتباهاتی که کیم مرتکب شد به اشتراک گذاشتن جزئیات سفرش در شبکه هاي مجازی بود. او حتی تصویر محافظش (پاسکال دوویر) را نیز در صفحه توییترش به اشتراک گذاشته بود و باعث شد سارقان هوشمندانه تر عمل کنند.کیم بی درنگ بعد از پیشامد دزدی لحظه اي نتوانست در پاریس بماند و همراه با مادرش به کشور آمریکا برگشت و از اینکه جان به در برده بسیار شاد هست.

 

برچسب‌ها:
Loading...
هیکل جذاب دختر بدنساز ایرانی را ببینید +عکس
هیکل جذاب دختر بدنساز ایرانی را ببینید +عکس
مشاهده بیشتر