پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

این گیاهان مایع منی مرد را زیاد می کنند

این گیاهان مایع منی مرد را زیاد می کنند

این گیاهان مایع منی مرد را زیاد می کنند 

برخی از مردان در رابطه جنسی از کم بودن مایع منی خود ناراحت هستند اما می توان این مشکل را بوسیله برخی از گیاهان حل نمود. یکی از علت های ناباروری در مردان، کم بودن تعداد اسپرم های آنان است. البته اگر کاهش تعداد اسپرم ها به علت مشکلات هورمونی اتفاق افتاده باشد، ممکن است علائم دیگری مثل اختلال در عملکرد جنسی مشاهده شوند.

 

یکی از علت های ناباروری در مردان، کم بودن تعداد اسپرم های آنان است. البته اگر کاهش تعداد اسپرم ها به علت مشکلات هورمونی اتفاق افتاده باشد، ممکن است علائم دیگری مثل اختلال در عملکرد جنسی مشاهده شوند. وضعیت نامطلوب سلامتی، استرس یا اختلال اضطرابی نیز می توانند

 

در کاهش تعداد اسپرم ها نقش داشته باشند. در هر صورت، مردانی که می خواهند تعداد اسپرم های خودشان را افزایش دهند، می توانند از گیاهان ویژه ای برای این کار استفاده کنند.گیاه ماکا، یکی از گیاهانی است که حجم مایع منی را افزایش می دهد و برای قرن ها در کشور پرو مورد استفاده قرار می گرفته است.

 

این گیاه دارای توانایی های خاصی است: تعداد، کیفیت و تحرک اسپرم ها را افزایش می دهد و حجم مایع منی را بیشتر می کند. ماکا حتی توانایی باروری در زنان را نیز تقویت می کند. استفاده از ماکای زرد به نتایج محدودی منجر می شود، درحالی که ماکای سیاه دارای بهترین تاثیر است و ماکای قرمز هیچ تاثیری ندارد.

 

علف هرز بزشاخی، گیاه دیگری است که حجم اسپرم را افزایش می دهد، توانایی خاصی در افزایش سطح تستوسترون دارد و اعصاب حسی مردان را به خوبی تحریک می کند. به همین دلیل است که به عنوان یکی از گیاهان تقویت کننده غریزه جنسی شناخته می شود.

 

این گیاه به طور سنتی برای درمان ناتوانی جنسی مورد استفاده قرار می گرفته است. یکی از مطالعات منتشرشده در Journal of Sexual Medicine در سال ۲۰۱۰ میلادی نشان داد که استفاده از علف هرز بزشاخی با اثرات مثبتی بر عملکرد جنسی موش های نر همراه است.