پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

این 10 جمله را هر روز صبح به خودتان بگویید

این 10 جمله را هر روز صبح به خودتان بگویید

این 10 جمله را هر روز صبح به خودتان بگویید 

اگر این 10 جمله را هر روز صبح با خودتان تکرار و انها را به خود تلقین کنید حس و حال بهتری در طول روز خواهید داشت. صبح مهمترین قسمت روز هست. اگر از دنده‌ي چپ بیدار شوید می توانید مطمئن باشید که روز بدی در انتظارتان هست اما برعکس; اگر شروع خوبی داشته باشید میتوانید در ادامه هم روز خوبی داشته باشید.

 

بجز رژیم خوراکی مناسب و آهنگ‌هاي خوش حس, چیزهای دیگری هم میباشند که می توانند به داشتن روزی مفید به شما کمک کنند. حال وقت آن رسیده که هر روز صبح این 10 چیز را به خود بگویید تا شروعی بهتر داشته باشید.

 

امروز روز محشری هست

همۀ‌ي ما تازگی را دوست داریم. این وعده شروعی تازه هست که به ما خوش بینی میدهد و به ما یادآور می شود که مهم نیست قبلا چقدر وضعیت بد پیش رفته, چراکه قبل‌ها قبل و هم اکنون وقت آن هست که به جلو حرکت کنید و فرصت‌هاي جدیدی که به سمت شما می آیند را پذیرا باشید.

 

یک روز اخیر برترین شکل برای تازه شدن هست. شما یک روز کامل فرصت دارید که می توانید بیشترین بهره را از آن ببرید و دیروز را فراموش کنید. بک روز اخیر به منزله‌ي بومی هست که حاضر‌ي نقاشی شدن توسط شماست. شما باید شکرگذار باشید که شانس دیگری برای زندگی به شما داده شده‌هست. به سوی ترقی بروید. مهم نیست که دیروز چقد بد قبل, مهم این هست که دیروز دیگر قبل و دیگر نمیتواند مانع شما شود.

 

من میتوانم هرآنچه که می خواهم باشم

این یعنی روحیه. همۀ‌ي ما رویاهایی داریم اما به همۀٔ آنها نمی رسیم. چرا؟ چون به اندازه‌ي کافی تلاش نمیکنیم. دستیابی به رویاها غیرممکن نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این هست که فقط نگاهی به دور و برتان بیندازید تا فرصت‌ها را بهتر مشاهده نمایید.

 

مهم هست که به یاد داشته باشید که کسانی که رویاهایشان را دنبال کرده‌اند و به آنها رسیده‌اند; کسانی میباشند که هر روز به خودشان میگفتند “من می توانم”. آنها صبح را با غرغر بیدار نشدند بلکه کوشش کردند با نگرشی مثب صبحشان را نخست کنند و تمام تلاششان را برای حتی یک قدم نزدیک شدن به رویاهایشان انجام دهند.

 

چیزهای بی اهمیت روز من را خراب نمی کنند

چرا برایتان مهم هست که کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرد یا وقتی شما را دید خودش را به آن راه زد؟ در سنجش با چیزهایی که واقعا می توانند روز یک نفر را خراب کنند این‌ها هیچی حساب نمی شوند. به همین علت کوشش کنید که تمرکز وتوجهتان را بر روی چیزهایی بگذارید که واقعا مهم میباشند.

 

من به اندازی کافی مفید هستم

فقط یک صبحانه‌ي مفید نیست که میتواند شروعی مفید را برای شما رقم بزند. بلکه لازم هست در آیینه به خودتان نگاهی بیندازید و به خودتان یاداوری کنید که شما به اندازه‌ي کافی مفید هستید. شما اصلا فوق العاده هستید. و یاداوری این موضوع به خودتان به شما کمک می کند که در طول روز اعتماد نبفس مقابله با شرایط گوناگون را داشته و آسان‌تر از پس آنها بربیایید.

 

دیروز قبل

قبول, دیر روز بدی بود! وضعیت درست پیش نرفت و همه ي چیز خراب شد. اما خیال بزنید خبر مفید چیست؟ خبر مفید این هست که دیروز قبل و پایان یافته. تمام چیزی که از دیروز باقیمانده, خاطره و درسی هست که میتوانید از آن بگیرید. پس تمام تلاشتان را برای امروز بکنید, امروز!

 

شکست خوردن اشکالی ندارد

گاهی اوقات بیدار میشویم و یادمان می‌افتد که دیروز فرصت انجام کاری را داشتیم اما در آن شکست خوردیم. چنین افکاری می توانند اول صبح حال شما را بگیرند و بقیهٔ روزتان را خراب کنند.

 

چیزی که باید به خودتان بگویید این هست که درواقع شکست خوردن اصلا اشکالی ندارد. به خودتان بادآوری کنید که همه ي شکست می خورند, حتی پیروز‌ترین آدم‌ها. مسئله اینجاست که اگر بتوانید از دشواری های درس بگیرید میتوانید از آنها سود ببرید. شکست صرفا فرصت خوبی برای رشد و بازگشتی قوی‌تر هست.

 

من به انتخاب‌هایم سربلندی میکنم

انتخاب‌هاي شما چیزهایی میباشند که شما را تعریف میکنند. اگر از ته قلبتان به خودتان یاداوری کنید که انتخابهایتان در شرایط خودشان درست بوده‌اند, حس بهتری بهتان دست می دهد. هیچکس نمیتواند شما را به دلیل انجام کار درست مورد انتقاد قرار دهد پس به اصول خود بچسبید و حرف‌هاي بی زمینه دیگران را نادیده بگیرید.

 

من خوشگل هستم

زیبایی برای داشتن اعتماد بنفس مهم هست و حتی یکی از نخستین چیزهایی که صبح به خودتان می گویید باید این باشد که شما جذاب هستید! بدین ترتیب شمانگرشی مثبت در خود ایجاد می کنید و این نگرش در تمام طول روز با شما خواهد بود.

 

من از پسش برخواهم آمد

بله, شما از پسش برخواهید آمد! چند بار شده که شب ها که می خواهید بخوابید به این فکر کنید که کاری که ازتان خواسته شده را نمیتوانید انجام دهید؟ چند بار شده که صبح‌ها با حس شکست از خواب بیدار شوید؟ این احمقانه هست! اگر تصمیم بگیرید و تلاش کنید هرکاری را میتوانید انجام دهید.

 

صبح به خودتان در آینه بگویید که شما قطعا میتوانید اینکار را انجام دهید و هیچکس بهتر از شما نمیتواند از عهدهٔ این بربیاید.

 

من خیلی خوش شانسم که زنده هستم

چند بار شده که صبح بیدار شوید و به دلیل زنده بودنتان تشکر کنید؟ همۀٔ ما فکر می کنیم که هر روز زنده هستیم و به دلیل همین این معجزه را نادیده می گیریم. اما حقیقت این هست که ما صبحی دیگر بیدار شده‌ایم و به ما فرصت زندگی داده شده که این یعنی میتوانیم در جهت رسیدن به خواسته‌هایمان اکثر تلاش کنیم.

 

امروز روز من هست

قطعا همینطور هست! اگر شما روز را مال خود نکنید, اگر کوشش نکنید که با همه توان به آن چسبیده و رهایش نکنید, این روز هست که بازرسی شما را به دست خواهد گرفت. و این اصلا مفید نیست, چراکه آنگاه با کوچکترین رخداد میتواند شما را بیازارد واز مسیرتان دور کند!

 

 

Loading...
ختنه دردناک دختران جوان + عکس
ختنه دردناک دختران جوان + عکس
مشاهده بیشتر