پارس ناز پورتال

دستگیر شدن پسر 12 ساله به اتهام تجاوز به یک دختر 8 ساله

دستگیر شدن پسر 12 ساله به اتهام تجاوز به یک دختر 8 ساله

پارس ناز : دستگیر شدن پسر 12 ساله به اتهام تجاوز به یک دختر 8 ساله این پسر دانش آموز اهل منچستر که نامش برده نشد به جرم تجاوز در بازداشت بسر می‌برد. براساس گزارش پلیس ؛این حمله به یک دختر بچه 8 ساله که درشب جمعه در لنج سایت واقع در منچستر اتفاق افتاد و متهم آن بعد از دستگیری تا زمان برگزاری دادگاه در حبس بسر میبرد. ماموران پلیس از پسر جوان و قربانی کوچک شروع به سوال کردند و همچنین یک تحقیقاتی را برای مشخص شدن جزئیات شروع کردند.

 

پلیس در ادامه افزود: از آنجایی که بازجویی از این دو به دلیل سن آنها حساس خواهد بود و قادر به پرسیدن هر گونه سوال نمی باشند از ساکنین محلی درخواست کرد تا اجازه دهند ماموران کارشان را انجام دهند و بدون توجه کردنبه رسانه های گروهی اگر اطلاع و یا شواهدی از این واقعه دارند، با پلیس در میان بگذارند.

 

پلیس همچنین افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این تعرض در بین ساعت 3:30 تا 9:30 شب جمعه اتفاق افتاده و نمیتوانیم هیچ جزئیاتی از آنچه اتفاق افتاده را منتشر کنیم چرا که باعث خشم و هراس اهالی خواهد شد اما این واقعه عجیب وغریب یک عمل ناگهانی و اتفاقی نبوده و دلیلی برای نگرانی پدر و مادر های منطقه نیست. گفتنی است،این متجاوز بعد از مشخص شدن جزئیات جنایت در دادگاه محاکمه خواهد شد.