پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغات

3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغات

3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغات 

یکی از اصلی ترین روشهای اثربخشی بازاریابی تبلیغات هست که مي تواند منجر به افزایش فروش گردد اما تبلیغات هزینه بالایی دارد.معمولا مشاهده محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت نوپا در بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از رویاهای بیشتر کارآفرینان جوان هست.

 

اما حقیقت این هست که گذشته از مشخص کردن مشتریان هدف نباید هیچ هزینه‌اي صرف تبلیغات و بازاریابی شود. اینجاست که استراتژی فروش مستقیم به داد کسب و کارهای نوپا مي‌رسد و بخشی از بازاریابی غیر مستقیم آن‌ها را پیش مي‌برد.
3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغاتمي‌توان گفت در استراتژی فروش مستقیم به نوعی گروهی از مردم را ترغیب به بهره گیری از خدمات و محصولات شرکت خود مي‌کنید. سپس به کمک آن‌ها استراتژی‌هاي بازاریابی خود را به صورت کاملا موثری پیش مي‌برید. زیرا بهره گیری از تجربیات مشتریان شما مي‌تواند بخش بزرگی از استراتژی‌هاي بازاریابی شما باشد.

 

اگر شما هم بعنوان یک کسب و کار نوپا بودجه‌ي کافی برای پیشبرد استراتژی‌هاي بازاریابی خود ندارید، در این مقاله با ما همراه شوید تا با چند استراتژی فروش مستقیم آشنا شوید.

 

۱) ارسال ایمیل با اسامی افراد حقیقی روشی برای پیشبرد استراتژی فروش مستقیم

مي‌توان گفت بازاریابی ایمیلی ابزار فوق‌العاده‌اي برای پیشبرد استراتژی فروش مستقیم هست. اما گاهی نیز مي‌تواند نوعی اتلاف وقت باشد. اگر مي‌خواهید استراتژی فروش مستقیم شرکت خود را به برترین شکل ممکن پیش ببرید باید از خلاقیت خود نهایت بهره گیری را بکنید.

 

بنابراین به جای بهره گیری از قالب‌هاي آماده‌اي که معمولا در بازاریابی ایمیلی مورد بهره گیری قرار مي‌گیرند و باعث ایجاد هرزنامه اسپم برای مشتری مي‌شوند، یک متن زیبا آماده کنید.برای موثر بودن ایمیل‌هایي که برای جذب مشتری ارسال مي‌شوند، بهتر هست تیمی از افراد خلاق را برای اینکار گزینه کنید.

 

فراموش نکنید که متن ایمیل‌هاي ارسالی باید برای هر مشتری شخصی‌سازی شوند و از همۀ مهم‌تر این‌که مختصر و خوب باشند. برای موفقیت در اجرای استراتژی فروش مستقیم خود باید در ایمیل‌هایي که به مشتریان ارسال مي‌کنید آن‌ها را متقاعد کنید که تلاش شما ایجاد ارزش برای آن‌ها هست. گرچه فعال نگه داشتن شبکه‌هاي اجتماعی خود را حین انجام بازاریابی ایمیلی فراموش نکنید.

3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغاتارسال ایمیل موثر روشی برای پیشبرد استراتژی فروش مستقیم

 

۲) برای تعامل با افراد گوناگون و دریافت بازخورد بیشتر مي‌توانید میزبان یک وبینار باشید

امروزه مردم زیادی علاقه دارند در وبینارهای آنلاین گوناگون شرکت کنند. زیرا کسب اطلاعات و دانش بیشتر به یکی از دغدغه‌هاي مهم هر فرد تبدیل شده هست. گذشته از گزینه یک وبینار خاص برای میزبانی به خوبی در مورد آن تحقیق کنید.

 

این نکته را به دلیل داشته باشید که اگر میزبان یک وبینار معتبر در اساس‌ي فعالیت خود باشید یک گام به مشتریان هدف خود نزدیک‌تر خواهید شد. بنابراین تعامل با مخاطبان هدف را در اولویت کارهای خود قرار دهید.

 

زمانی که طی برگزاری وبینار در اختیار شما قرار مي‌گیرد تا به معرفی محصول یا خدمات خود بپردازید برترین زمان برای دریافت بازخورد مستقیم از مخاطبان هست. اگر هوشمندانه عمل کنید مي‌توانید اطلاعات مفیدی را در مورد نیاز مشتری طی همین زمان کوتاه به دست آورید.

 

تجزیه و تحلیل این اطلاعات در تدوین استراتژی‌هاي کوتاه مدت و بلند مدت کمک زیادی به شما خواهد کرد.برای موفقیت استراتژی فروش مستقیم خود میزبان یک وبینار در اساس فعالیت خود باشید.

3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغات

برای موفقیت استراتژی فروش مستقیم خود میزبان یک وبینار در اساس فعالیت خود باشید.

 

۳) محصول یا خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار گروهی از مشتریان خود قرار دهید

به گزارش پارس ناز اینکار یک سرمایه‌گذاری بلند مدت برای استارتاپ‌ها محسوب مي‌شود. گرچه بسته به نوع خدماتی که ارائه مي‌دهید مي‌توانید زمان بهره گیری رایگان از محصول خود را برای مشتریانتان محدود کنید. یا خدمات خود را به دو صورت نسخه رایگان و پولی طراحی کنید. این زمان فرصت مناسبی برای ارزیابی و عیب‌یابی محصول شما نیز تلقی مي‌شود. طی بهره گیری رایگان از محصولات شما سعی کنید بیشتر با مخاطبان خود در تعامل باشید.

 

و به کمک بازخوردهای آن‌ها محصولات یا خدمات خود را به برترین شکل ممکن بهبود دهید. دقت داشته باشید که اگر بتوانید گروهی از این مخاطبان را به مشتریان بالقوه خود تبدیل کنید استراتژی فروش مستقیم شما پیروز شده هست. از سوی دیگر همین مخاطبان مي‌توانند در پیشبرد استراتژی‌هاي بازاریابی آینده نیز به کسب و کار شما کمک کنند.

3 ترفند بازاریابی موثر بدون نیاز به تبلیغات

نسخه نخست محصول خود را در اختیار مشتریان هدف خود قرار دهید.

 

 

Loading...
داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است
داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است
مشاهده بیشتر