پارس ناز پورتال

تبلیغات

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

مجموعه : مدل لباس جدید
4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما 

انواع بافت هایی مانند چرم یا لباس پشمی می توانند برای فصل زمستان انتخاب شوند. آقایان برای انتخاب یک تیپ خوب و همچنین گرم مطلب زیر را بخوانید. فصل سرما دیگر سر و کله اش پیدا شده و هر لحظه باید منتظر باد های سوزناک، باران و برف باشیم.

 

برای اینکه مطمئن شویم برای فصل سرما آماده اید می خواهیم چهار بافتی که می توانند به خوبی بدنتان را در برابر آب و هوای پاییز و زمستان محافظت کنند را به شما معرفی کنیم.

 

پشم

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

خوبی ها

پشم فیبری است طبیعی که بدون آستر یا پوشش اضافی می تواند گرمتان کند. پشم همچنین در برابر باد مقاوم است و آب نیز به آن نفوذ نمی کند.پالتویی که از پشم با کیفیت ساخته شده باشد در مقایسه با پارچه هایی مانند نایلون بسیار مقاوم تر و مناسب تر است. پالتوهای پشمی عمر بسیار بالایی دارند به صورتی که برخی بعد از ۷۰ سال همچنان پالتوی خود را دارند.

 

معایب

سنگین است مخصوصا زمانی که مرطوب می شود. گرم ترین لباس ها معمولا فشرده ترین بافت ها را نیز دارند که باعث می شود جزو سنگین ترین ها قرار بگیرند. پشم طبیعی ضد آب است. بعد از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض باران رطوبت را به خود جذب می کند با نفوز آب به درون بافت لباس خیلی سنگین می شود.یکی دیگر از معایب لباس های بسیار گرم و سنگین انعطاف پذیر نبودن آنها است.

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

مخمل

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

خوبی ها

مزیت طبیعی مخملی این است که پارچه اش کمک می کند گرم بمانید. همچنین این پارچه معمولا بسیار نرم و است و لوکس به حساب می اید.مخملی یکی از پارچه های فصل های سرد سال به حساب می آید و جایگزین بسیار خوبی برای جین است. شلوار های مخملی مخصوصا رنگ های بسیار متنوعی دارند و می توانید آنها را با انواع لباس ها ترکیب کنید.

 

بدی ها

مانند پشم مخمل هم سنگین است. این پارچه نیز از آنجا که خوب گرم می کند سنگین است. اما اگر حاضر باشید کمی گرما را فدا کنید گزینه های مخمل سبک تری هم پیدا می شود.

 

از دیگر معایب این پارچه آن است که فصلی است و در تمام طول سال کاربرد ندارد. مخملی به خوبی در پاییز و زمستان گرم نگهتان می دارد اما برای فصل های گرمتر سال اصلا مناسب نیست. در مقابل جین و کتان هستند که می توان آنها را تقریبا در تمام فصول استفاده کرد.

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

چرم

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

خوبی ها

چرم تنها ماده طبیعی است که می تواند شما را در برابر آسیب ها زخم ها محافظت کند. جنس چرم به صورت طبیعی باد شکن است و اجازه نفوذ به آب نمی دهد. چرم در برابر روند استهلاک نیز مقاوم است و دیر از بین می رود.چرم جنس خاصی است و به کسی که از آن استفاده می کند استایل و حالتی خاص می دهد که دیگر لباس ها نمی توانند چنین کاری کنند.

 

بدی ها

چرم با خیس شدن دچار انقباض می شود چون آب جایگزین چربی اش می شود و فیبر و پروتئین موجود در چرم را هنگام خشک شدن در معرض هوا قرار می دهد. این یعنی ممکن است دفعه بعدی که خواستید کت چرمتان را استفاده کنید ممکن است یک سایز کوچکتر شده باشد. البته با خشک کردن سریع چرم می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید.

 

علت اینکه جنس چرم اینقدر مقاوم است آن است که از پوست حیواناتی مانند گاو، گوسفند، بز و خوک درست می شود. این مورد شاید زیاد مشکل خاصی به نظر نیاید اما اگر از طرفداران حقوق حیوانات و گیاه خوار باشید ممکن است زیاد دوست نداشته باشید لباسی که به خاطرش یک حیوان پوست کنده شده، را بپوشید!

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

پایین پری

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

خوبی ها

لباس هایی که زیر روکش خود پر دارند به خوبی گرما را در خود حفظ می کنند و در طول فصل پاییز و زمستان حسابی گرم نگهتان خواهند داشت. پر فضاهایی در داخل لباستان ایجاد می کند که گرما را در خود گیر می اندازند.

 

سبک بودن پر به کار رفته در داخل لباس باعث می شود پوشیدن آن بسیار حس خوب و راحتی داشته باشد. سبکی این مدل از لباس ها باعث می شود بتوانید به سادگی لایه هایی دیگر از لباس را نیز به استایل خود اضافه کنید.

 

بدی ها

لباس های پایین پری برای استفاده در روزهای بارانی زیاد مناسب نیستند. تمام این مدل لباس ها ضد آب نیستند و خیس شدن پرها باعث بهم چسبیدنشان و از بین رفتن حالت حفظ گرمای لباس می شود. لباس هایی که زیر روکش خود پر دارند به سختی خشک می شوند.

 

از دیگر معایب این نوع لباس ها گران قیمت بودنشان است و شاید به دلیل اینکه عمرشان زیاد با پولی که پایشان پرداخت می شود همخوانی ندارد برخی زیاد علاقه ای به استفاده از آنها نداشته باشند.

4 نوع لباس مردانه مناسب فصل سرما

در پایان باید بگویم هرکسی سلیقه ای دارد و مهم خودتان هستید که با کدام جنس بیشتر احساس راحتی می کنید. در بین این جنس ها کدام موارد را بیشتر مورد استفاده قرار خواهید داد؟

 

 

ماجرای شب زفافی که به اورژانس کشیده شد +عکس
ماجرای شب زفافی که به اورژانس کشیده شد +عکس
مشاهده بیشتر