پارس ناز پورتال

تبلیغات

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

مجموعه : مدل لباس جدید
9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

آقایان اگر می‌خواهید همه ی وقت خوش تیپ و جذاب بنظر برسید بهتر هست که اصول مرتبط به لباس پوشیدن و ست کردن آنرا بدانید. آیا شما به لایه اي لباس پوشیدن علاقه دارید؟ هر چند وقت یکبار به این سبک لباس میپوشید؟

 

این مدل لباس پوشیدن در فصل هاي سرد سال طرفداران زیادی دارد اما بعضی از آقایان ازآن خودداری می‌کنند. در واقع آن ها میترسند که ظاهرشان شلوغ و بهم ریخته بنظر آید. اما لایه لباس پوشیدن ساده هست,

 

به شرط آنکه قوانین اش را بدانید. در ادامه ما قوانین لایه اي لباس پوشیدن رابه شما می آموزیم تا در فصل هاي سرد سال, جذابتر از همه ی وقت بدرخشید.

 

قانون 1: 3 لایه لباس کافی ست
درست هست, شما میتوانید چند لایه لباس را روی هم بپوشید اما آیا میدانید که اگر در اینکار زیاده روی کنید, نتیجه اي بالعکس خواهید گرفت؟!در واقع شما نباید بیش از سه دست لباس را روی هم بپوشید. پوشیدن 4 دست لباس یا بیشتر, نه تنها اندام شما را چاق و بدقواره نشان میدهد بلکه حرکت دادن دستها را هم برایتان مشکل می سازد. بنابر این ایده آل ترین مقدار, 3 دست لباس هست.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

قانون 2: از پارچه هاي گوناگون بهرهگیری کنید
یکی از راههایی که شما می‌توانید به لایه هاي لباس تان تنوع دهید, بهرهگیری از جنس هاي گوناگون پارچه هست. بعنوان مثال لباسی از جنس پشم رابه همراه لباسی کتان یا بافتنی به تن کنید. با تنوع دادن پارچه هایي که به تن میکنید, لایه هاي لباس تان نیز بیشتر به چشم می‌آید.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

قانون 3: لباسهای نازک را اول و لباسهای ضخیم‌تر را روی آن بپوشید
در لایه اي لباس پوشیدن اول باید لباسهای نازک رابه تن کرد, آنگاه لباسهای ضخیم‌تر را روی آن پوشید. حتماً شما هم این قانون را از گذشته میدانید اما ما تنها برای یادآوری آنرا تکرار کرده ایم. یکی از فواید اینکار این هست که شما در دوران هایي که احساس گرما می‌کنید, به سهولت می‌توانید

 

لباس رویی تان راکه ضخیم‌تر هست, از تن تان در آورید یا که دکمه هاي آنرا باز بگذارید اما اگر لباس ضخیم‌تر را زیر دیگر لباس هایتان به تن کنید, با در آوردن لباسهای نازک تر, تفاوت چندانی احساس نخواهید کرد.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

قانون 4: هر لباسی که به تن میکنید باید مناسب تن تان باشد
درست هست که در لایه اي لباس پوشیدن, هر لباس خیلی به چشم نمی‌آید اما شما باید لباس هایتان رابه گونه اي گزینه کنید که هر کدام به تنهایی در تن تان خوشگل و جذاب باشد. اگر یکی از لباس هایي که به تن کرده‌اید, به تنهایی روی اندام تان خوشگل نیست, بهتر هست که دور آنرا خط بکشید.

 

به زمانی فکر کنید که گرم تان شده یا به فضایی سرپوشیده رفته اید و مجبورید که لباس هایتان را کم کنید, آنگاه آیا از این‌که لباسی نامناسب به تن کرده‌اید, شرمنده نخواهید شد؟بنابر این موقع گزینه هر کدام از لباس هایتان این سوال را از خودتان بپرسید “آیا این لباس به تنهایی در تن من خوشگل خواهد بود؟” اگر پاسخ شما مثبت هست, آنگاه به سراغ لباس بعدی بروید.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایانقانون 5: از رنگ هاي متضاد بپرهیزید
آیا تا حالا به لباس دلقک ها توجه کرده‌اید؟ یکی از عواملی که آن ها را طنز جلوه می‌دهد, لباسهای رنگارنگی هست که به تن می‌کنند. از آنجا که شما نیز چندین دست لباس به تن میکنید باید در گزینه رنگ انها انتها توجه رابه کار گیرید. بعنوان مثال از پوشیدن لباس هایي با رنگ هاي متضاد خودداری کنید. شاید پوشیدن رنگ هاي متضاد گاهی خوشگل بنظر آید, اما همه ی وقت آن گونه نیست و مقدور هست که توی ذوق بزند.

 

بنابر این مضمون اي که باید به آن توجه کنید این هست که رنگ ها را ساده گزینه و بجای آن, همانگونه که در بالا گفته ایم, از جنس هاي گوناگون پارچه برای ایجاد تنوع بهرهگیری کنید.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایانقانون 6: در پوشیدن پارچه هاي پروژه دار زياده روي نکنید
آقایان به پارچه هاي پروژه دار علاقه زیادی دارند اما زمانی که بحث لایه اي لباس پوشیدن مطرح می‌شود, باید کمی محتاط تر عمل کنند زیرا پارچه هاي پروژه دار, زمانی که روی هم قرار می‌گیرند, جذابیت خودرا از دست می‌دهند و ظاهر را شلخته و نامرتب می سازند. بنابر این زمانی که یکی از لباس هایتان را پروژه دار گزینه میکنید, بهتر هست که باقی ساده باشد.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

قانون 7: از اکسسوری بهرهگیری کنید
جذابیت اکسسوری ها را از ذکر نبرید. شال گردن, کلاه, دستمال جیبی, کراوات و… می‌تواند به ظاهر شما زیبایی بیشتری بخشند و تمرکز چشم ها را از لباس, به صورت شما بکشانند. بنابر این تصور نکنید که با چند لایه لباس پوشیدن دیگر احتیاجی به اکسسوری ندارید, اکسسوری ها در هر شرایطی برای جذابیت بیشتر به کمک شما می‌آیند.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایانقانون 8: در گزینه رنگ سفید توجه کنید
طبق معمول آقایانی که در محیط اداری میباشند و مطمئن اند که لباس شان کثیف نمی‌شود, لباسی سفید به تن می‌کنند. بنابر این اگر شما هم میخواهید که یکی از لباس هایتان سفید باشد, بهتر هست که در مورد تمییزی آن خاطرجمعی حاصل کنید, در غیر این صورت توی ذوق میزند. افزون بر آن, بهتر هست که لباس سفید رابه همراه لباسهای تیره تر به تن کنید تا با ایجاد تضاد, بیشتر به چشم آیند.

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایانقانون 9: لباسهای زیری را داخل شلوارتان بگذارید
زمانی که چند دست لباس را روی هم میپوشید, بهتر هست که لباسهای زیرین را توی شلوارتان قرار دهید تا از شلختگی در آیند. بعضی از آقایان ترجیح می‌دهند که اینکار را نکنند اما این تنها در شرایطی هست که بخواهید ظاهری غیررسمی یا به بیان دیگر, به سبک خیابانی, تیپ بزنید. اما در غیر این صورت توصیه ما بشما این هست که تنها لایه پايان لباس تان را روی شلوارتان بیاندازید تا مرتب و تمییز به چشم آیید

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان

9 قانون مهم درباره تیپ و لباس پوشیدن آقایان ،نکات تیپ و استایل مردان،نکات تیپ و لباس پوشیدن آقایان،لباس پوشیدن مردان در زمستان،لباس پوشیدن لایه ای

 

 

الکسیس تگزاس (Alexis Texas) دستگیر شدن بازیگر مشهور فیلم های پورن
الکسیس تگزاس (Alexis Texas) دستگیر شدن بازیگر مشهور فیلم های پورن
مشاهده بیشتر