پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکس

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکس

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند,این ستاره ها یا هرگز آموزش رانندگی ندیده اند، یا از نشستن پشت فرمان می ترسند و یا راننده خوبی نیستند.

 

رانندگی چیزی است که شاید بیشتر مردم به آن فکر نکنند، چیزی که شاید هرکسی اغلب آن را انجام می دهد، به خصوص وقتی در پشت ترافیک سنگین هستیم بیشتر به این موضوع می رسیم که (همه) رانندگی می کنند.

 

ولی درواقع میلیون ها نفر هستند که نمی توانند رانندگی کنند و جالب است که از میان این میلیون ها نفر، ستاره های زیادی نیز در این گروه قرار دارند.

 

 و البته به همین دلیل که آنها ستاره هستند، این موضوع برای ما جالب توجه شده است.چون اگر شما نیز جزو همین دسته هستید ، برای تان جالب خواهد بود که این 10 ستاره ی مشهور و برخی ستاره های دیگر از این جهت بسیار به شما شباهت دارند.

 

این ستاره ها یا هرگز آموزش رانندگی ندیده اند، یا از نشستن پشت فرمان می ترسند و یا راننده خوبی نیستند.

 

انسل الگورت
ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسانسل تنها اخیرا برای اولین بار برای بازی در فیلم (The Fault in our Stars) پشت فرمان نشسته است و همه همکارانش متفق القول هستند که او به راستی راننده وحشتناکی است.

 

بلا ترون

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسبلا زمانی گفت از اینکه رانندگی یاد بگیرد می ترسد، بنابراین هیچ علاقه ای به گرفتن گواهینامه ندارد.

 

 دنیل رادکلیف

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسدر سن 25 سالگی، دنیل رادکلیف بازیگر مشهور هری پاتر هنوز هم گواهینامه رانندگی ندارد.

 

 کری مولیگان

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسکری به طور مختصر برای بازی در نقش خود در فیلم (Never Let Me Go) آموزشات رانندگی دید ولی بیشتر عمر خود را با ترس آنکه مبادا تصادف کند، سپری کرده است.

 

اِد شیرِن

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکساگرچه او (می خواهد) رانندگی یاد بگیرد ولی  هنوز هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده است.

 

 لُرد

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکس لُرد بازیگری که برای ترانه (Royals) به موفقیت های بسیاری رسیده است ، می گوید بخشی از الهام وی برای ساخت موزیک ویدئو این آهنگ از این حقیقت ناشی می شد که او و دوستان هم محله ای اش همیشه از این که نمی توانستند رانندگی کنند یا جشن برگزارکنند حوصله شان سر می رفت.

 

 رابرت پتینسون

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسستاره خوش چهره هالیوودی اقرار کرده از نشستن پشت فرمان احساس خوشایند و خوبی ندارد.

 

 پری ادواردز

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسپری منتظر است تا نامزدش زین مالک رانندگی یاد بگیرد و او را بگرداند ولی حدس بزنید چه شده…

 

 زین مالک

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکسزین نیز همانند نامزدش رانندگی بلد نیست. او می گوید تا الان از یادگیری رانندگی اجتناب کرده چرا که می داند پری منتظر است تا او را تبدیل به راننده شخصی اش کند!

 

زندایا

ستارگان محبوبی که نمی توانند رانندگی کنند! +عکساو می گوید واقعا می خواهم رانندگی یاد بگیرم تا بتوانم کارهای ساده را انجام دهم ، مثلا بتوانم هر وقت که می خواهم کیک بستنی بخرم.

 

 

منبع: نیک صالحی

 

 

 

 

Loading...
a
رابطه جنسی این دختر با حیوانات وحشی + عکس و مطالب داغ روز
رابطه جنسی این دختر با حیوانات وحشی + عکس و مطالب داغ روز
مشاهده بیشتر