"> متهم کردن خواننده مشهور به تعرض جنسی + عکس

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

متهم کردن خواننده مشهور به تعرض جنسی + عکس

متهم کردن خواننده مشهور به تعرض جنسی + عکس

متهم کردن خواننده مشهور به تعرض جنسی ، پلیس برکشایر انگلیس روز پنجشنبه یک ملک متعلق به «کلیف ریچارد» خواننده مشهور پاپ را در ارتباط با اتهام تعرض جنسی وی، مورد بازرسی قرار داد.به گزارش ایرنا، پلیس انگلیس گفته است این خواننده مشهور پاپ 73 ساله متهم به تعرض جنسی به یک پسر نوجوان 16 ساله در دهه 1980 میلادی است.

 

روزنامه دیلی میل در این باره نوشت: پلیس در جریان این تجسس که روز پنجشنبه صورت گرفت به دنبال یافتن مدارکی در ارتباط با اتهام یاد شده بود.به گفته پلیس انگلیس، درجریان این تحقیقات کسی بازداشت نشده است.

 

کلیف ریچارد، خواننده مشهور پاپ که هم اینک در خارج از بریتانیا به سر می برد، اتهام خود را «کاملا بی اساس» خوانده است.

 

این خواننده انگلیسی در بیانیه ای گفت: اتهام های وارد شده کاملا دروغ است. من از گذشته تاکنون به این گونه اتهامات دروغین پاسخی نداده ام در حالی که این کار به منزله دادن اکسیژن بیشتر به آنها بوده است.

 

وی افزود: پلیس بدون اطلاع، آپارتمانم را در برکشایر مورد تجسس قرار داد و من بعد از پخش خبر آن در رسانه ها مطلع شدم اما بدون هیچ بحثی آماده همکاری کامل با پلیس در این زمینه هستم.

 

از سوی دیگر، شبکه بی بی سی گزارش داد که این خواننده انگلیسی که از جمله موفق ترین موزیسین های تاریخ انگلیس به شمار می رود، صبح پنجشنبه به همراه خواهر و یکی دیگر از نزدیکانش راهی پرتغال شده و به گفته سخنگویش، حاضر به گفت وگو در این رابطه نیست.

 

این خواننده انگلیسی که تاکنون بیش از یک صد آلبوم منتشر کرده است، در سال 1995 میلادی، لقب شوالیه را از ملکه انگلیس دریافت کرد.گفته می شود تاکنون 21 میلیون نسخه از کارهایش در انگلیس و بیش از ۲۵۰ میلیون نسخه از آثار این خواننده مشهور پاپ که اصالتا هندی است، در سراسر جهان به فروش رفته است.