پارس ناز پورتال

تبلیغات

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

مجموعه : مجله خبری روز
اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک اگر پول زیادی به حساب شما واریز شود چه واکنشی نشان خواهی داد؟به راستی شما چه عکس العملی نشان خواهی داد هنگامی که متوجه شوید اشتباهی وجه زیادی به حساب شما واریز شده است؟پاسخ به این سوال در افراد مختلف متفاوت است.

 

شاید برخی افراد در همان نگاه اول کل پول را برداشت نمایند و خرج نمایند.برخی از افراد هم هستند که به متصدی بانک مراجعه کرده و علت واریز وجه را جویا می شوند.اما نتیجه هر چه باشد از همان ابتدا مشخص است که پول به هر طریقی باشد از فرد گرفته می شود.

 

هنگامی که خانم مایکلا هاچینگز متوجه شد پول باداورده ای به حسابش خوابیده است بدون داشتن زره ای تردید انرا برداشت نمود و به کسب و کار زد.مایکلا در کار طراحی لباس است.مبلغ 52 هزار پوند اشتباها از حساب شورای لیچفیلد به حسابش واریز شده بود.

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

خانم 23 ساله به روزنامه سان می گوید درست است که من کار اشتباهی کرده ام اما هر چه باشد من هم بشرم و عاری از خطا و اشتباه نیستم.پلیس مرا اذیت نمود تنها به خاطر اینکه زیبا به نظر می رسیدم.مرا گنهکار م یدانند.این درست نیست.گنهکار واقعی فردی است که پول را به حساب من واریز کرده است.اینکه انها به خاطر اینکه من زیبا هستم اذیتم نمایند وحشتناک است.

 

مایکلا فعلا بازداشت شده است و احتمالا به 10 سال زندان محکوم خواهد شد.او همچنین موظف شده است 150 ساعت بدون مزد کار نماید.اما به هر حال یا باید پول را پس دهد یا به زندان برود.بخش زیادی از پول پرداخت شده اما مایکلا هنوز 6 هزار پوند دیگر قرض دارد.او اکنون با کار کردن در طویله پدرش سعی دارد قرض خود را پرداخت نماید.

 

 

 

منبع:دیلی خبر