پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

خونریزی ریه های بازیگر ایرانی بخاطر آلودگی هوا +عکس

مجموعه : اخبار سینما
خونریزی ریه های بازیگر ایرانی بخاطر آلودگی هوا +عکس

خونریزی ریه های بازیگر معروف به دلیل آلودگی هوا

 

آلودگی شدید هوای تهران همچنان قربانی میگیرد .همزمان با شدت گرفتن میزان آلاینده های هوای تهران بازیگر معروف سینما و تلویزیون رضا ایرانمنش گفت: «الان آلودگی هوا بشدت مرا اذیت می‌کند. در حال حاضر خون ریزی‌های من شروع شده و حدود 10 روز است که ریه من خونریزی می‌کند.

 

این روزها شدت آلودگی هوا و بی‌تدبیری مسؤولان محیط‌زیست، اعتراض هنرمندان را در بر داشته تا آنان هم در هجرت آسمان آبی شهر لب به گلایه بگشایند.

 

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون که جانباز شیمیایی نیز هست  از جمله افرادی است که در این باره اظهارنظر کرده و گفته است: «الان آلودگی هوا بشدت مرا اذیت می‌کند. در حال حاضر خون ریزی‌های من شروع شده و حدود 10 روز است که ریه من خونریزی می‌کند.

 

وی ادامه داد: جالب است وقتی رادیو گوش می‌کردم یکی از مسؤولان صحبت می‌کرد و می‌گفت: ما این قابلیت را داریم که بخواهیم وضعیت آب و هوایی را کنترل کنیم!»

 

این بازیگر فیلم «سجاده آتش» در ادامه گفته‌هایش با اشاره به بی‌تفاوتی مسؤولان امر درباره آلودگی هوا افزود: مشکل اصلی ما این است که مسؤولان تا هر بحرانی پیش می‌آید سریع می‌اندازند گردن مردم؛ چیزی که به وضوح وظیفه خودشان است.

 

رضا ایرانمنش در ادامه سخنانش افزود: به جای این موضوع بیایند بگویند چقدر در این زمینه فرهنگسازی کرده‌اند؟ تا مردم مثلا تک‌سرنشین نیایند. وقتی آدم می‌بیند مسؤولی به جای اینکه تلاشی کند نوک پیکان را به سمت مردم نشانه می‌برد، دلزده می‌شود.

 

رضا ایرانمنش گفت: همین مترو هم تا جایی که من می‌دانم مشکلات خاص خود را دارد، من که تا به حال به دلیل مشکلات جسمانی سوار نشده‌ام اما می‌دانم آنجا هم ازدیاد جمعیت بیداد می‌کند و مردم به سختی تردد می‌کنند. درخیابان‌ها هم اوضاع اسفناک است و بی‌شک مقصر دولت است؛ مسؤولانی که از وظیفه خود شانه خالی می‌کنند مقصر اصلی هستند. به هر حال امیدوارم به جای شعار دادن‌ها، این دولت تدبیر و امید راهی پیدا کند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازیگر مشهور ایرانی قلبش را جراحی کرد

 

کار احسان خواجه امیری به بیمارستان کشید +عکس

 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی سری شنبه 20 تیر 94

 

عکس های جالب چهره‌های محبوب در شبکه‌های اجتماعی -ویژه عید نوروز

 

آلودگی هوا باعث مرگ 3 دانش اموز معلول شد