پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

جزئیات پلمپ رستوران آمريکايي KFC + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات پلمپ رستوران آمريکايي KFC  + عکس

جزئیات پلمپ رستوران آمريکايي KFC

 

در حالي رئيس اتحاديه اغذيه‌فروشان‌ از مهلت 15 روزه براي ارائه مدارک «کي‌اف‌سي» حلال خبر داد که انتشار عکس‌هايي در فضاي مجازي از پلمب‌شدن اين رستوران خبر مي‌دهد.اسدالله احمدي‌شهريور با بيان اينکه مدير رستوران «کي اف سي» تا کنون هيچ‌گونه سند و پروانه کسبي به اتحاديه ارائه نکرده است، گفته بود که قرار بوده است مدير اين مجموعه تا ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه براي ارائه اسناد خود مراجعه کند.

جزئیات پلمپ رستوران آمريکايي KFC  + عکس

وی افزوده بود: بر اساس قانون اخطاري 15 روزه براي ارائه مدارک به وي داده شده است که در صورت عدم مراجعه و تشکيل پرونده در اين خصوص پس از اتمام مهلت مقرر، نسبت به پلمب اين مجموعه اقدام خواهيم کرد.

 

احمدي‌شهريور با بيان اينکه رئيس اتاق اصناف تهران از جعل امضاي خود توسط اين فرد براي کسب پروانه خبر داده است، تاکيد کرده بود: به احتمال بسيار زياد پروانه جعل شده است که پس از اثبات جعل سند توسط وي، علاوه بر برخورد قانوني، مهلت 15 روزه نيز منتفي و به سرعت براي پلمب آن اقدام مي‌شود.

جزئیات پلمپ رستوران آمريکايي KFC  + عکس

وي با بيان اينکه فعاليت اين رستوران به شکل کنوني غيرقانوني بوده و بايد در مرحله اول اقدام به دريافت پروانه مي‌کردند،‌ گفته بود: به احتمال بسيار زياد اين واحد صنفي خارج از نوبت پلمب خواهد شد.

 

با وجود اظهارات رئيس اتحاديه اغذيه‌فروشان، عکس‌هايي از رستوران «کي‌اف‌سي» در فضاي مجازي منتشر شده که نشان از پلمب شدن آن دارد. علاوه بر این 16 تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نيز امروز به وزراي کشور و صنعت و معدن و تجارت در خصوص بازگشايي کافه و‌ رستوران‌هايی به سبک غربي به خصوص رستوران‌هاي آمريکايي عرضه مرغ سوخاري تذکر کتبي دادند.

جزئیات پلمپ رستوران آمريکايي KFC  + عکس

در تذکر علي مطهري، کوچک‌زاده، رسايي، پژمان‌فر، آقاتهراني، زارعي، آشتياني، طاهري، سيد مرتضي حسيني، قاضي‌زاده هاشمي، نوباوه، کريمي، دهقان سالک، و حسين‌زاده‌بحريني آمده که بايد از داير نمودن کافه و رستوران‌هايي به سبک غربي و رستورانهاي آمريکايي عرضه مرغ سوخاري به عنوان محلی برای مانور تجمل و رفاه زدگي و نمايش رفتارهاي خلاف فرهنگ‌هاي ايراني اسلامي و عرف و شرع جلوگيري شود. 

 

 

مطالب مرتبط:

 

استقبال از اولین رستوران آمریکایی در تهران + عکس

 

مک دونالد قبلا در ایران ثبت شده است + سند

 

فست فود دوست ها حتما بخوانند !

 

صف کشیدن مردم برای تماشا کردن این دختر زیبا + تصاویر

 

 

 

Loading...
مردهایی که آرایش می کنند و به شهرت می رسند | 8 میلیون فالوور
مردهایی که آرایش می کنند و به شهرت می رسند | 8 میلیون فالوور
مشاهده بیشتر