پارس ناز پورتال

تولید قطعات الکترونیکی خودرو و صرفه جویی ارزی ۲۵ میلیون دلاری

تولید قطعات الکترونیکی خودرو و صرفه جویی ارزی ۲۵ میلیون دلاری

ایران باز هم در برابر تحریم ها با قدرت ایستادگی کرد

 

مدیرعامل این شرکت می گوید : بخاطر تحریم های ظالمانه دنیای غرب علیه کشورمان واردات قطعات خاص خودرو با مشکل مواجه شد و مهندسان جوان شرکت الکترونیک پردازش سبلان در لبیک به فرمان اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب توانستند این محصولات مهم را در سطح انبوه تولید کنند.

 

کهنی با بیان اینکه ما قطعات دو شرکت ایران خودرو و سایپا را تولید می کنیم افزود : این شرکت در سال ۸۸ در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع و با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل احداث شد.

 

وی گفت : کلیه ۶۵ نیروی جوان و پر انگیزه انسانی این شرکت از فارغ التحصیلان دانشگاههای استان هستند که با تلاش شبانه روزی محصولاتی در حد بسیار بالای استاندارد های جهانی تولید و روانه بازار می کنند.

 

پارس ناز : کیت خودرو ، ای سی یو های بنزین و گازسوز ، شبکه مولتی پلکس پژو ۲۰۶ ، انواع سنسور های میل سوپاپ ، دورموتور و اکسیژن و انواع رله و یونیت از جمله تولیدات مهم این شرکت است.

 

عاملی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل هم از فعالیت هزار و ۱۰۰ واحد صنعتی در استان خبر داد و گفت : کشورمان با تلاش های ۶۵ مهندس جوان اردبیلی این شرکت بطور سالانه ۲۵ میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است.