پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

پسر بچه 5 ساله 170 سانتی متر قد دارد + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
پسر بچه 5 ساله 170 سانتی متر قد دارد + عکس

پسر بچه 5 ساله 170 سانتی متر قد دارد

 

آنچه که در اندازه قد انسان ها موثر است در ابتدا نژاد و سپس روش زندگی و تغذیه است.در چند سال اخیر که گرانی شیر این ماده مغذی را از سفره غذایی بسیاری از خانواده ها حذف کرده است کوتاهی قد و عدم تناسب اندام و خمودگی تهدیدی جدی برای نسل آینده است.

 

کودکان در سنین 3 تا 7 سالگی رشد خوبی دارند و به قول معروف زود بزرگ می شوند اما نهایت قد و قواره ای که می توان برای آن ها متصور شد بین 80 سانتی متر تا نهایتا یک متر است و خارج از این محدوده کمی غیرعادی به نظر می رسد.

 پسر بچه 5 ساله 170 سانتی متر قد دارد + عکس

این پس هندی به طور عجیبی در حال رشد کردن است و در حالی که تنها 5 سال سن دارد قدش به 1 مترو 70 سانتی متر رسیده است. این ارتفاع یک حد متناسب و عادی برای همه مردم با سن بالای 17 یا 18 سال محسوب می شود.

 

والدین “کاران” بلند قد هستند و انتظار داشتند فرزندشان قدی بلند داشته باشد اما رشد بی وقفه او والدینش را نیز نگران کرده است. به گفته آن ها این کودک دوستی در منطقه ندارد چرا که بچه ها از او ترس خاصی دارند و همین در روحیه کودکانه کاران تاثیر گذاشته است.

 

به گفته پزشکان مشکلات هورمونی در کنار یک ژن مناسب برای افزایش قد باعث بروز این مشکل شده است. آن ها احتمال می دهند این کودک بتواند در جوانی رکورد بلندقدترین انسان را جابه جا کند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

راز قد بلند شدن فرزندان

 

با قد بلندترین دختر نوجوان در انگلستان آشنا شوید! + تصاویر

 

فرمول ساده را برای پیش بینی قد نهایی کودک

 

قد بلندترین دختر دنیا درکذشت (عکس)

 

 

 

Loading...
زنی که 13 سال در قفس شیشه ای زندگی کرد +عکس
زنی که 13 سال در قفس شیشه ای زندگی کرد +عکس
مشاهده بیشتر