پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

کشف بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی

کشف بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی

کشف بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی

 

یکی از راهها برای رفع مشکلات زناشویی، برقراری رابطه جنسی در بهترین ساعت ممکن ان میباشد . وقتی زوجها در یکی از ساعات بسیار مناسب رابطه جنسی برقرار کنند میتوانند لذت بیشتری ببرند.امروزه به گزارش پارس ناز یکی از بزرگترین مشکلات زوجین میتواند عدم رضایت انها از روابط جنسیشان باشد.

 

مشکلی که هر چه پیش می رویم ابعاد پیچیده تری به خود می گیرد و پیدا کردن راهکاری اساسی برای آن سخت و سخت تر می شود؛ اما برای این گره به ظاهر کور می توان راه حل های ساده و مؤثری پیدا کرد، راه حل هایی که تنها به یکسری تغییرات کوچک در سبک زندگی نیاز دارد.

 

یکی از اولین کارهایی که می توان برای رفع مشکل زناشویی انجام داد، پیدا کردن بهترین زمان ممکن برای برقراری رابطه جنسی است. در واقع، اگر زوج ها بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی را بدانند رضایت بیشتری از این رابطه نصیبشان می شود.

 

مع الوصف اگر شما هم نتوانسته اید ساعت و زمان درستی برای این بخش از زندگی پیدا کنید جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ چون دانشمندان به این سؤال شما پاسخ می دهند. آنها می گویند: مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی ساعت ۳ بعدازظهر است.

 

اگر چه در این ساعت ممکن است بسیاری از زن ها و مردها مشغول به انجام کار باشند ولی بنا بر تحقیقات انجام شده: ۳ بعدازظهر هم برای زنان و هم برای مردان زمانی است که می توانند اوج لذت و رضایت جنسی را از یک رابطه داشته باشند.

 

این میزان از رضایت به دلیل افزایش سطح هورمون کورتیزول در زنان مربوط می شود که در هوشیاری و میزان انرژی آنها برای رابطه جنسی تأثیر بسزایی دارد. از طرف دیگر، سطح بالای هورمون استروژن در این موقع از روز موجب افزایش احساسات مردان در حین رابطه جنسی می شود.

 

این در حالی است که، در باقی ساعات روز به خصوص هنگام شب که در خواب میزان تستوسترون مردان افزایش پیدا می کند و همین مسأله بر عملکرد آنها در رابطه جنسی اثر منفی می گذارد.

 

اگر می خواهید لذت و رضایت بیشتری را در این رابطه تجربه کنید بعدازظهرها را به رابطه جنسی با همسرتان اختصاص دهید چرا که ، ۳ بعدازظهر که استروژون افزایش و تستوسترون کاهش پیدا می کند بهترین زمان برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش است.پس به گزارش پارسناز به خاطر داشته باشید، ۳ بعدازظهر بهترین و مناسب ترین زمان برای داشتن یک رابطه جنسی موفق است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 پاسخ به سوال در مورد رابطه جنسی زیاد

 

جنجال رابطه جنسی بازیگر ایدزی با 5هزار زن + عکس

 

بررسی ارضا شدن همزمان در رابطه جنسی

 

جنجال رابطه جنسی این دختر با پدر و مادرش + تصاویر

 

آموزش دخول و انواع حالتهای رابطه جنسی (18+)