پارس ناز پورتال

بیرانوند، از عشق شدید به استقلال تا رفتن به پرسپولیس

بیرانوند، از عشق شدید به استقلال تا رفتن به پرسپولیس

علیرضا بیرانوند که یکی دو سالی است اسمش سر زبان ها افتاده دروازه بان جوان و مستعد تیم نفت تهران است.

 

علیرضا بیرانوند درباره شکست تیمش در فینال حذفی مقابل ذوب آهن اظهار داشت: ما می خواستیم مزد زحماتی که در یک فصل دشوار کشیدیم را روز گذشته بگیریم ولی متاسفانه این مهم حاصل نشد. فکر می کنم خستگی این فصل به تنمان ماند و واقعا حیف شد که جام را تحویل دادیم.

 

وی ادامه داد: ما در این دیدار عملکرد بدی نداشتیم. حتی از حریف جلو هم افتادیم اما بد شانس بودیم و البته اشتباهاتی داشتیم که در نهایت منجر به شکستمان شد. نمی دانم چه بگویم، بسیار ناراحتم اما دیگر کاری نمی شود کرد.

 

دروازه بان نفت درباره تمجیدهایی که این روزها در برخی سایت های خارجی از او می شود، گفت: خدا را شکر می کنم که چنین اتفاقات خوبی برایم می افتد. همین موضوع هم باعث می شود که کارم هر روز سخت تر شود. حتی شنیده ام 4،5 تا از بزرگترین پیج های ورزشی اینستاگرام هم فیلم های پرتاب هایم را گذاشته اند. فکر کنم روزهای سخت تری در انتظارم باشد.

 

بیرانوند درباره پیشنهادهای خارجی اش تاکید کرد: دوست ندارم الان که هیچ چیز نهایی نشده درباره پیشنهاداتم حرف بزنم اما باشگاه به من گفته از کشور هایی مثل ترکیه، روسیه و انگلیس پیشنهاد دارم. اگر این پیشنهادات به آینده خودم و فوتبال ملی کمک کند به اروپا می روم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که اگر به اروپا نرود در کدام تیم ایرانی بازی می کند، بیان داشت:  من یک فصل دیگر با نفت قرارداد دارم و در این باره باشگاه باید تصمیم بگیرد. شاید به تیم دیگری بروم. بیرانوند درباره احتمال حضور علیرضا منصوریان در استقلال اظهار کرد: او هم مانند من یک فصل دیگر با نفت قرارداد دارد اما نمی دانم تصمیمش چیست.

 

دروازه بان نفت در پایان افزود: من استقلالی ام و از بچگی این تیم را دوست دارم اما شاید گذر ایام طوری باشد که به پرسپولیس هم بروم چون علاقه قلبی من به حضورم در هیچ تیمی ربط ندارد. همیشه گفته ام عاشق استقلالم و از اعماق وجود این تیم را می پرستم اما در نهایت این من هستم که تصمیم می گیرم. امکان دارد اگر موفقیتم را در پرسپولیس ببینم به این تیم بروم.