پارس ناز پورتال

کودک سرگردان جنازه مادرش را به پلیس نشان داد+عکس

کودک سرگردان جنازه مادرش را به پلیس نشان داد+عکس

کودک سرگردان جنازه مادرش را به پلیس نشان داد

 

ماموران پلیس وقتی متوجه سرگردانی یک کودک در خیابانها شدند با تعجب از تنهایی کودک خردسال در خیابانها ، نزدیک رفته و از علت تنهایی و سرگردانی وی پرسیدند ! شنیدن جواب و پیدا کردن دلیل این اتفاق اما بسیار غم انگیز بود . به گزارش پارس ناز کودکی که تنها در حال چرخ زدن در خیابان‌ها بود به پلیس کمک کرد تا جنازه مادرش پیدا شود.

 

وقتی که پلیس این کودک را پیدا کرد، این کودک خردسال به پلیس گفت: دارم دنبال مهدکودکم میگردم، هر کاری می‌کنم مامانم بیدار نمی‌شه.

 

ماجرا ازین قرار بود که کودک خردسال بعد از بیدار شدن زمانی که از مادرش میخواهد اورا به مهد کودک برساند متوجه میشود هرچقدر تلاش میکند نمیتواند مادرش را بیدار کند!به همین خاطر خودش به خیابان میرود و سعی میکند با کمک حافظه اش مسیر مهد کودک را به تنهایی طی کند!

 

مادر این کودک یعنی نیکولا روشتن 30 ساله در حالی پیدا شد که کودکش نتوانست او را بیدار کند. برای همین این کودک بدون اینکه آدرس مهدکودکش را بداند به خیابان ها رفت تا با دیدن مسیر آشنا، به مهدش رفته و از مربیانش کمک بگیرد.

 

پلیس کودکی را تنها در خیابان دید و پس از پرسیدن علت تنها بودنش با آن سن، در آن خیابان که مشخص بود آن‌جا را نمی‌شناسد، کودک گفت که هرچه تلاش می‌کند نمی‌تواند مادرش را بیدار کند و او برای گرفتن کمک قصد دارد به مهدکودکش برود.

 

پلیس آدرس کودک را پرسید و بعد از اینکه آن‌ها به خانه کودک رفتند، مادر را در حالی یافتند که به علت سکته قلبی جان خود را از دست داده بود. دیگر برای تلاشهای گروه امداد هم دیر شده بود و گروه امداد هم نتوانست کاری برای مادر کودک انجام دهد.

 

در تحقیقات پلیس از اهالی آن محل،همسایگان در مورد نیکولای گفتند که او و فرزندش تنها زندگی می‌کردند و او آدم بسیار ساکت و گوشه گیری بوده و تمام مشکلاتش را درون خود میریخته و خود خوری می‌کرده‌است. بعضی از همسایگان هم اظهار کردند که او را نمی‌شناختند و تنها گاهی که او، فرزندش را به مهدکودک می‌برد او را دیده بودند.

 

یکی از همسایگان که ظاهراً با این خانواده آشناتر بود گفت: من نیکولا را می‌شناختم و او خیلی ساکت بود و آزارش هم به کسی نمیرسید، موضوعی که من را خیلی ناراحت می‌کند این است که آن کودک مجبور شده آن‌همه مسافت برود و از همسایگان کمک نگیرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

راز‌های شیطانی ناپدری از تجاوز بی‌رحمانه به دو خواهر پس از مرگ مادرشان فاش شد

 

مرگ مادر بزرگ قهرمان به خاطره نجات نوه اش + عکس

 

مرگ یک مادر و دو کودک زیر در ضریح عسکرین در قم

 

کودکی که مرگ و قاتل مادر خود را دید (عکس)