پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

جزئیات شکستن شیشه ماشین ضدگلوله احمدی نژاد +فیلم

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات شکستن شیشه ماشین ضدگلوله احمدی نژاد +فیلم

جزئیات شکستن شیشه ماشین ضدگلوله احمدی نژاد 

 

مراسم ورود و تشییع پیکر غضنفر رکن آبادی دیپلمات برجسته کشورمان که در فاجعه منا درگذشت ، با ازدحام بالای مردم در روز جمعه برگزار شد . حضور محمود احمدی‌نژاد در مراسم تشییع پیکر غضنفر رکن‌آبادی سفیر پیشین ایران در لبنان که در فاجعه منا جان خود را از دست داد، حاشیه‌ساز شد.

 

در این میان حواشی جالبی پیش امد که یکی از آنها ادعای شکستن شیشه ی اتومبیل احمدی نژاد در ازدحام مردم بود . به گونه ای که برخی سایتهای خبری نوشتند :

 

 در حاشیه تشییع مرحوم رکن‌آبادی مردم که دور احمدی‌نژاد جمع شده بودند، سوال‌های اعتراض‌آمیز خود در مورد چگونگی هزینه پول‌های نفت، دلایل اختلاس و فساد و مسائلی از این دست را مطرح کردند که رئیس‌جمهور سابق در پاسخ به این سوال‌ها تنها به بیان جمله «موفق باشید» اکتفا کرد.

 

محمود احمدی‌نژاد در مورد رکن‌آبادی گفت: اینها ستاره‌های آسمان سیاست ایران هستند و من به آینده امیدوارم.برخی از مردم نیز در مورد رحیم‌مشایی و رحیمی از احمدی‌نژاد سوال کردند که وی گفت: آنها انسان‌های خوبی هستند که بسیار مظلوم واقع شده‌اند.شیشه خودروی حامل محمود احمدی‌نژاد در اثر فشار مردم شکست.

 

علی رضا احمدی نژاد پسر محمود احمدی نزاد در تلگرام با اشاره به اینکه شیشه خودرو نشکسته است، نوشت: شیشه خودروی حامل دکتر احمدی نژاد ضد گلوله است و با فشار جمعیت نمی شکند.

 

وی گفت : قبل از تحویل خودرو به دکتر احمدی نژاد جای یک گلوله روی شیشه بوده که یک لایه از شیشه را ترک داده بوده و به دلیل بالا بودن هزینه آن، تعمیر نشده است. سایت ایلنا در خبری مدعی شکسته شدن شیشه خودروی حامل دکتر احمدی نژاد در اثر فشار مردم در حاشیه مراسم تشییع شهید رکن آبادی شده بود.

 

فیلم جنجال حضور احمدی نژاد در این مراسم را ببینید:

 

 

دانلود فیلم

 

 

مطالب مرتبط:

 

طراحی سوال عجیب امتحان ریاضی + عکس

 

پیکر رکن‌ آبادی در تهران تشییع شد + عکس

 

پیکر رکن آبادی دیپلمات گمشده در منا شناسایی شد

 

شناسایی ۵ زائر ایرانی کشته‌شده در حادثه مکه

 

 

 

Loading...
زنی که با 5 شوهر زندگی می کند و مردی که 24 همسر دارد + عکس
زنی که با 5 شوهر زندگی می کند و مردی که 24 همسر دارد + عکس
مشاهده بیشتر