پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام

 

فضای مجازی برای هنرمندان و چههر های مشهور و طرفداران آنان و اشتراک گذاری جدیدترنی خبرها و تصاویر این دسته از افراد مشهور ، همیشه مورد استفاده قرار میگرفته است.در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

این شماره را با عکسی از جشن تولد هانی نورورزی در تمرین پرسپولیس شروع میکنیم. اقدامی پسندیده که توسط عوامل تیم پرسپولیس انجام گرفت و با حضور خانواده کاپیتان فقید این تیم، تلاش شد تا جشنی خوب و خاطره انگیز برای هانی عزیز گرفته شود.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام

 
پوریا شکیبایی که اخیراً حسابی اینستاگرام باز شده است، این بار این عکسِ «خِفت استایل» را با استاد پرستویی گرفت و کلی از او تعریف کرد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
بهادر زمانی در کنار همسر مهربانش در شمال که خاطراتش محال است یادمان برود. آن همه شور و حالش هم همچنین!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامالناز شاکر دوست کلی آسمان ریسمان بافت تا چشمهای رنگی اش را بار دیگر به جوامع بین المللی یاد آور شود.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراماستاد رحیم معینی کرمانشاهی، نقاش، روزنامه‌نگار، نویسنده، شاعر و ترانه‌سرای ارزشمند کشورمان در 90 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و جامعه هنر ایران را داغدار کرد. با قطعه ای زیبا از اشعار استاد، برای روح او آرزوی آرامش می‌کنیم:

“رفتم که رفتم

رفتم که رفتم / از برت دامن كشان / رفتم اي نا مهربان/ از من آزرده دل / كي دگر بيني نشان
عجب صبری خدا دارد…”
روحش شاد

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی پدیده های آینده دار تیم ملی کشورمان که چشم امید خیلی ها به ساق پای این عزیزان است. میلاد محمدی و مهدی ترابی.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامافسانه خانم بایگان با چهره پر از مهر و آرامشش در یک مراسم سینمایی.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامآتیلا خان پسیانی هم به جنبش مردمیِ «سلفی گیرانِ ترافیک» پیوست! جنبشی که با شروع فصل برف و باران، به صورت کاملاً خودجوش شکل گرفته است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراماین هم از عکس کودکی سامان فخارزاده مجری اخبار.

دیگه عکس کودکی نبووود؟!!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامقشنگ معلوم است جعفر پناهی هنوز نتوانسته مصاحبه امیر قلعه نویی را هضم کند و هی صفحه را رفرش میکند که مبادا دروغ باشد!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامحدیثه تهرانی، سولماز حصاری، پرستو صالحی و تیما پوررحمانی در اکران خصوصی فیلم «این سیب هم برای تو». نام فیلمِ بعدی ای که عزیزان را به دور خود جمع خواهد کرد، «به اون موزا دست نزن، عصری مهمون داریم» است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامرز رضوی شیک و پیک کرده که به افتتاحیه مزون دوستش برود، کلی هم آپشن برای هواداران صفحه اینستاگرامش در نظر گرفته تا دوستش را حسابی شرمنده کند!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامبا فرا رسیدن فصل سرما، عکس آتلیه ای دوستان هم رنگ تغییر به خود می‌گیرد و زین پس عزیزان با لباس های گرم عکس میاندازند تا با محیط بیرون هم جهت باشند. ممنون از شهره خانم قمر.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامشما را با قاب گوشی مریم معصومی تنها میگذاریم… (سیگار آزاد)

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی متفاوت خاطره اسدی که گویا حین اپتومتری چشمش گرفته است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی آینه ای مینا ساداتی و همکاران در اتاق گریم فیلم جدید. اگر فیلمسازان اتاق های گریم را جمع کنند یا حداقل آینه هایش را بکنند، سرورهای اینستاگرام نفسی تازه می‌کشند.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراممریم امیرجلالی با عکسی که در آن یک گلدانِ مصنوعی نایلون پیچ شده در دست دارد، هشتگ های #طبیعت و #زیبایی را با شوکِ عجیبی رو به رو کرد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراماقدام جالب علیرضا منصوریان در راستای افزایش انگیزه بازیکنان جوان تیمش، یعنی معرفی آن ها و پیجشان در صفحه اینستاگرامش. علیرضا هم فهمیده که این روز ها تعداد فالوئر انگیزه بیشتری نسبت به روش های سنتی به فرد میدهد!

البته بعضی ها هم هستند مثل همین مجتبی عزیز که درگیر این چیزها نیستند و از زندگی به طور دیگری لذت میبرند.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامیعنی تمرین هایی که احمد رضا عابدزاده برای پسرش در نطر میگیرد و رویش اجرایی میکند، با روش های اعتراف گیریِ زندان گوانتانامو برابری میکند!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامهومن حاجی عبداللهی و رفقایش که پس از 12 سال دور هم جمع شده اند. ظاهر جدید هومن آدم را یاد کتک خورهای فیلم فارسی های قدیم میاندازد، همان هایی که در کاباره ها پس از عرض ارادت به ناصر ملک مطیعی یا محمدعلی فردین، نقش دیوار می‌شدند! فقط یک کلاه جاهلی، پیراهن سفید با چهار دکمه باز از بالا و یک لنگ تاب خورده دور گردن کم دارد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامامیر قلعه نویی به تماشای فیلم رفیقش امیرعلی دانایی رفته بود. ژنرال حرف های زیادی در دل داشت، ولی به خاطر آرامش تیم سکوت کرد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکسی بدون شرح از نوید محمدزاده در اکران خصوصی فیلم ناهید. فیلمی که نوید یکی از نقش های اصلی اش است. واقعاً نوید کاری میکند که زبان آدم قاصر میشود. فقط یک سوال، خودش خجالت نمی‌کشد؟! “یک جوری” نمی‌شود با این وضع؟!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامپژمان بازغی و نفسش در اکران خصوصی فیلم «ناهید». فیلمی به کارگردانی آیدا پناهنده.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامنازنین بیاتیِ همیشه خندان، مثل همیشه تا دوربین را دید لبخندش را طولانی تر کرد، چون می‌داند با لبخند و تبسم فوق العاده می‌شود.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامساره بیات هم که کمی کلافه بنظر می آمد، در این مراسم حضور داشت.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکس دیده نشده از خواننده جنجالی با مو های باز! +عکس

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام

عکس جالب برادران قاسمخانی در افتتاحیه یک فروشگاه برند ورزشی. اینجا بود که مهراب زیر یک خم پیمان را گرفت ولی پیمان با زیرکی و چغری خودش را از تشک کند و با یک سالتو بارانداز فروشگاه را به غوغاکده ای تبدیل کرد. خسته نباشی دلاور! خدا قوت پهلوان!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی عزیزان در اکران خصوصی فیلم ناهید. فاطمه گودرزی، ساره بیات و بیژن امکانیان در کنار این دوست عزیزمان.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراماز وقتی میلاد کی‌مرام خودش را این شکلی کرده، مصرف برق منزلشان تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامستاره های تیم ملی در فرودگاه.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
سعید پیردوست بازیگر کهنه کار و دوست داشتنی سینما و تلویزیون در مراسم اکران «این سیب هم برای تو».

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکسی که پس از چپ کردنِ خودروی ماهان بهرام خان از وی گرفته شده است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراممهدیار عزیزی (سمت راست)، بازیگر خردسالی که در فیلم «پدر آن دیگری» حسابی درخشیده است. او نیز صفحه اینستاگرام دارد و در این عکس در کنار برادر کوچکش در اکران خصوصی فیلمش حضور پیدا کرده است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
یک سال از رفتن سر طلایی فوتبال کشورمان گذشت. روحش شاد و یادش گرامی.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامرکسانا محمدرضا و سیروس الوند هم در اکران فیلم “بیا این سیبو بگیر” حضور داشتند.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامامین حیایی و شهرام قائدی در نمایی از فیلم جدیدشان. واقعاً امین از این همه نقش تکراری و با کاراکتر مشابه خسته نشده است؟

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
نگار جواهریان.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
علیرضا نیکبخت و بچه محل هایش در حرم امام رضا (ع).

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکسی که لحظاتی پیش از حمله قلبی امیر تاجیک، از وی گرفته شده است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامحسین یاری، هنرمندِ درجه یک و آدم حسابی.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامکارن همایونفر در کنار ابراهیم حاتمی کیا در پشت صحنه فیلم جدید جناب حاتمی کیا با نام بادیگارد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامپست جالبی که مهدی سلطانی از بان روژا کوچولو نوشته است. تبریک به مهدی عزیز بابت دو ساله شدن فرشته کوچولویش.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامگویا مد شده است که چهره ها جای فرزندانشان پست بگذارند و از زبان آن ها حرف بزنند. امیدواریم کار به درگیری لفظی و فحش و فحشکاری از جانب فرزندان یا هواداران نکشد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
حسین پاکدل و استاد داوود رشیدی، لحظه ای پیش از واقعه.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامترانه علیدوستی و دایناسوری که کنار پنجره اتاقش جا خوش کرده بود.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسمانه پاکدل و سحر قریشی باز هم با هم در یک پروژه مشترک. آنقدر که سمانه و سحر کار مشترک دارند، استنلی لورل و الیور هاردی با هم ندارند.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراماحتمالاً در تیتراژ فیلم ماحی با چنین صحنه ای مواجه خواهیم شد.

آنا نعمتی: بازیگر

هنگامه حمیدزاده: گیرنده سلفی از آنا نعمتی در اتاق گریم.

مسئول برق: کریم جهانبخش سفید کمر.

با تشکر از خانواده محترم رجبی، خانواده محترم بانکی و سرای محله زعفرانیه.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامبیتا بیگی در جایی به نام کورپارک، پارکی که احتمالاً مخصوص نابینایان کشور آلمان است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکس یادگاری آرش برهانی و رضا یزدانی با کلی تعریف و تمجید از او و دروازه بان های استقلال. آرش روزی ماشین گلزنی استقلال بود ولی امروزه به ماشین آشتی کنان استقلالی ها تبدیل شده است!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامخاطره بازی مهناز افشار با نمایی از پشت صحنه فیلم «معلم» در کنار مردم خوب تاجیکستان. از پوزیشن دست های آن عزیزِ حاضر در وسط میدان و کف زدن های مهناز افشار میتوان حدس زد که قضیه از چه قرار است! خوب شد که مهناز به عکسش بسنده کرد و فیلمی از این صحنه نگذاشت.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامامیر نوری، شهرام قائدی، علی مسعودی، امین حیایی و جاسوئیچی اش در کنار یک دریاچه زیبا.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامهستی مهدوی و سلفی های منحصر به فردش. فقط مانده هستی با تصویر خود روی سماور سلفی بگیرد!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکس تلخ الناز حبیبی بر سر مزار مادرش. روح مادر شاد باشد الناز عزیز.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامدوستان در حال انجام پروژه خطیری که از جانب اینستاگرام به آنها واگذار شده است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامهنگامه خانم قاضیانی در کنار آیلا کریمی در یک مراسم هنری.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی سارا خوئینی ها و فلورا سام در حال خارجگردی.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکسی کمتر دیده شده از جوانی های استیو جابز.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسهیلا گلستانیِ هنرمند و مهتاب نصیرپورِ کاردرست در یک جشنواره فیلم خارجی. با آرزوی موفقیت برای این عزیزان.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
عکس هنری منصور خان ضابطیان.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامهومن برق نورد و امیر حسین رستمی در کنار حسن فتحی در پشت صحنه سریالِ دیدنی شهرزاد. سریالی که به شدت توصیه میشود. مخصوصاً شاهکار محسن چاووشی در جدیدترین قسمت این سریال که شما را وادار خواهد کرد که چندین بار آن را پلی کنید. بازی هنرمندانه علی نصیریان و ترانه علیدوستی در کنار هنرمندی شهاب حسینی و مهدی سلطانی و … و داستان عاشقانه ای که خلق آن فقط از حسن فتحی بر می آید.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی کوروش سلیمانی در پشت صحنه سریال جدید «دور دست ها». در کنار دانیال حکیمی، بانو شمسی فض اللهی، محمد عمرانی و بهرام ابراهیمی.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفیِ پر از گل و رنگِ سحر صباغ سرشت در کنار شایسته ایرانی در یک گلخانه.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامباز هم سلفی، این بار صابر ابر، بهناز جعفری و لیلا زارع در پشت صحنه یک تئاتر. می‌بینید سختی و ناملایمات روزگار با موهای صابر چه کرده؟! طفل معصوم یک شبه پیر شد!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکس یادگاریِ محمد بحرانیِ نابغه در کنار همایون شجریان با وقار و خوش صدا.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگراممونا فرجاد در کنار پدر و مادرش پس از اجرای تئاترشان.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام
عکسی واقعاً زیبا و هنرمندانه از لیندا کیانی. انصافاً عکسش عالی است.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامماشاالله سرعت رشدِ «اون یکی جوجو» از خود بارانا خیلی بیشتر شده است!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامتست گریمِ لیلا اوتادی برای سیزن جدید سریالِ «واکینگ دِد»!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامکمند امیرسلیمانی، سحر دولتشاهی و بهاره رهنما در مراسمی که برای بیماران دیابتی و در راستای آگاه سازی درباره این بیماری برگزار شده بود.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامرستاک به رستوران مسلم رفته است. رستاک جان ته چین اش را از دست نده که اگر بدی ضرر کرده ای!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامسلفی علی مرادی مجری صدا و سیما در کنار مهدی ماهانی با ژست هماهنگشان. خداوند این دو گل نوشکفته باغِ هنر را حفظ کند.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکس یادگاری بابک صحرایی در کنار استاد منوچهر اسماعیلی، دوبلور با سابقه و خوش صدای کشورمان. قشنگ مشخص است که جذبه استاد، تمام وجود بابک را گرفته است و باعث افت فشار سه درجه ای وی شده است!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامعکسی از دکتر محمد اصفهانی در کنار فرزندانش، مربوط به سال های نه چندان دور.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامدر مراسم ها و جشن های سینمایی، عکاس های عزیز باید حواسشان را جمع کنند تا گیرِ برخی دوستانِ هنرمند نیافتند، چون این عزیزان تا یک دوربین حرفه ای دست یک نفر ببینند او را مجبور خواهند کرد تا به اندازه دو سال آتلیه رفتنشان از آنها عکس بگیرند! مثلا همین عکسِ الهه حصاری که در اکران خصوصی یک فیلم گرفته شده است و ژستش کاملاً آتلیه ای است!

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامفرزاد مویدی پیشکسوت رادیو هم روز گذشته دار فانی را وداع گفت. تسلیت به جامعه هنر مخصوصاً خانواده استاد مویدی. روحشان شاد.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرامو این شماره را به پایان میبریم با عکسی از متین ستوده در اکران خصوصی فیلم «این سیب برای تو» اثر سیروس الوند. آخر هفته خوبی داشته باشید.

داغ ترین عکس های چهره ها در اینستاگرام 

 

 

مطالب مرتبط:

 

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی

 

داغ ترین تصاویر هنرمندان در شبکه های مجازی

 

 داغ ترین عکس ها از اینستاگرام هنرمندان خارجی

 

سری جدید عکسهای چهره ها در فضای مجازی

 

جدیدترین گزارش تصویری از عکسهای اینستاگرام بازیگران

 

 سری جدید و تک عکس چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

 

چهره های مشهور ایرانی در جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی

 

 

 

Loading...
داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است
داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است
مشاهده بیشتر