پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

بازیگر مشهور سینما ایدز دارد ؟ + عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر مشهور سینما ایدز دارد ؟ + عکس

بازیگر مشهور سینما ایدز دارد

 

بمب خبری راز بازیگر مشهور سینما چارلی شین تیتر اول رسانه ها شده است . به گزارش پارس ناز بازیگر سرشناس هالیوود قرار است در یک گفتگوی اختصاصی چیزی را اعلام کند که بر اساس بسیاری گزارش‌ها ابتلای او به بیماری ایدز است، که مدت‌ها مخفی مانده بوده است.

 

چارلی شین قرار است در برنامه «today» از شبکه NBC شرکت کند و از یک راز درباره زندگی شخصی خود پرده بردارد.چارلی شین در سال 1965 به دنیا آمد.

بازیگر مشهور سینما ایدز دارد ؟ + عکس

شبکه NBC دوشنبه با اعلام این خبر گفت که این بازیگر در گفت‌وگوی اختصاصی با مت لائر در برنامه «today» شرکت خواهد کرد. این شبکه هیچ اشاره مستقیمی به محتوای این مصاحبه و مطلبی که قرار است در آن آشکار شود، نکرده است.

 

چارلی شین در سال‌های اخیر به دلیل مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی صدمات زیادی به زندگی شخصی و حرفه‌ای خود وارد کرده است. او در سال 2011 به همین دلیل از برنامه «دو مرد و نصفی» شبکه CBS کنار گذاشته شد.او در آن زمان متهم بود که برای دیگر افراد در برنامه کوکائین تهیه می‌کند.

 

چارلی شین ( Charlie Sheen) (زاده ۳ سپتامبر ۱۹۶۵) بازیگر توانمند و مشهورآمریکایی است.بر اساس گمانه‌زنی‌های رسانه‌های مختلف از جمله پیپل و تی‌ام‌زد این بازیگر مبتلا به بیماری ایدز است. اگر این پیش‌بینی درست باشد او به دلیل پنهان کاری در این باره با احتمال تعقیب قانونی نیز مواجه خواهد شد

آسوشیتیدپرس

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

شهرت این ستارگان را دیوانه کرد +عکس

 

کدام بازیگران تلویزیون بالاترین دستمزد را دارند؟ +عکس

 

معرفی چند بازیگر مشهور هالیوودی مشکل ساز + عکس

 

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های معروف جهان + عکس