پارس ناز پورتال

مرگ کودک توسط ناپدری بخاطر خوردن کیک تولدش

مرگ کودک توسط ناپدری بخاطر خوردن کیک تولدش
پسر بچه 9 ساله پس از خوردن تکه‌ای از کیک تولدش، مورد خشم ناپدری اش قرار گرفت و زیر مشت و لگد مرد وحشی جان باخت.
 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، “رابرت ویلسون” به اتهام ضرب و شتم وحشیانه ای که منجر به  مرگ پسر بچه 9 ساله درجشن تولدش شد، دستگیر و محاکمه شد.

 

بنابراین گزارش “جک گارسیا” پسر بچه 9 ساله تنها به دلیل آنکه بدون اجازه گرفتن وبه دور از چشم “ویلسون” تکه ای کوچک از کیک جشن تولدش را خورد، مورد ضرب و شتم وحشیانه ناپدری‌اش قرار گرفت و در نهایت پس از انتقال به بیمارستان به دلیل جراحات و صدمات جدی وارد شده جان باخت.

 

مرگ کودک توسط ناپدری بخاطر خوردن کیک تولدش
 

این حادثه در یک آپارتمان مسکونی در واشنگتن در حالی رخ داد که همه میهمانان سرگرم خوشگذرانی بودند که متوجه فریاد “جک” و “ویلسون” شدند.

 

پزشکان علت مرگ “جک” را پس از انتقال به بیمارستان خونریزی داخلی ناشی از شکسته شدن جمجه و پاره شدن اعضای داخلی بدنش اعلام کردند.

 

“رابرت ویلسیون” 30 ساله نامزد”گینویا” مادر پسر بچه 9 ساله قرار بود یک هفته بعد از برگزاری جشن تولد“جک” زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

 

مرگ کودک توسط ناپدری بخاطر خوردن کیک تولدش
 

شاهدان عینی در اظهارات خود به پلیس تاکید کردند که، قادر به نجات جان پسر بچه 9 ساله از زیر مشت و لگد ویلسون نبودند.

 

طعم شیرین این جشن که با مرگ”جک” کام همه را به ویژه مادرش تلخ کرد و منجر به انزجار خانواده گارسیا از “رابرت ویلسون” شد و از مقامات دادگاه خواستار اشد مجازات برای وی شدند.

 

بنابر حکم دادگاهی که روز گذشته در واشنگتن برگزار شد “رابرت لاری ویلسون” 30 ساله به اتهام قتل عمد محاکمه و به 30 سال زندان محکوم شد.