پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

برگزاری کنسرت خواننده زن قبل از انقلاب در تالار وحدت + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
برگزاری کنسرت خواننده زن قبل از انقلاب در تالار وحدت + عکس

خواننده زن دوره طاغوت در تالار وحدت می خواند

 

خواننده زن قبل از انقلاب با مجوز ارشاد در تالار وحدت کنسرت برگزار میکندصادق آملی لاریجانی رئیس  قوه قضاییه با اشاره به لغو کنسرت های مسئله دار اظهار داشت: صدور مجوز برای کنسرت ها به معنای از بین رفتن وظیفه دیگر دستگاهها نیست و قوه قضائیه هر جایی که احساس خطر امنیتی و گزارشی از انجام فعل حرام باشد، ورود پیدا کرده و وظیفه اش را انجام می دهد.

 

سیمین غانم در سال ۱۳۲۳ از پدری تهرانی و مادری اهل ساری در شهر تنکابن زاده شد.سیمین غانم از ۹ سالگی در جشن‌های مدرسه می‌خواند.غانم در سال ۱۳۴۱ در مسابقه‌های آموزشگاه‌های ایران در رشتهٔ آواز اول شد.

برگزاری کنسرت خواننده زن قبل از انقلاب در تالار وحدت + عکس

نخستین اجرای تلویزیونی سیمین غانم ترانهٔ موج خروشان با تنظیم استاد مرتضی حنانه و تهیه عباس زندی در سال ۱۳۴۷ بود. سیمین غانم فعالیت رسمی خود را از ۲۵ سالگی و در سال ۱۳۴۸ آغاز کرد.

 

مجوز اجرای صحنه ای «سیمین غانم» در تالار وحدت یعنی رسمی ترین سالن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی صادر شده است که سیمین غانم حال صرفا به بازخوانی آثار قبلش می پردازد. وی که هنوز هم تصاویر کشف حجاب کرده و بدون روسریش در فضای مجازی دست به دست می چرخد قرار است بعد از ماه صفر در تالار وحدت روی صحنه برود.

 

گفتنی است. این کنسرت در روزهای ۱۸، ۲۴ و ۲۵ دی ماه سال جاری ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می شود و این خواننده با همراهی گروهش به اجرای قطعاتی از آثار گذشته و همچنین آثار جدید می‌پردازد.لازم به ذکر است قرار است، قطعات «ستاره»، «بی‌قرار»، «حلقه» و «گل پامچال» که از آثار قبل از انقلاب این خواننده زن است بازخوانی شود!

 

معروف‌ ترین ترانه سیمین غانم گل گلدون من نام دارد که سروده فرهاد شیبانی و ساخته فریدون شهبازیان است. صدای سیمین غانم که در محدوده کنتر آلتو قرار میگیرد، صدایی است گیرا، قوی و پر طنین. او در بیان و القا اوج و حضیض های عاطفی غوغا می کند.

 

غانم بیش از دو دهه در سال‌های پس از انقلاب ۵۷ از خوانندگی باز ماند. نخستین کنسرت او پس از انقلاب در مهرماه ۱۳۷۸ در سینما صحرا در تهران برگزار شد. در حال حاضر سیمین غانم به همراه خانواده اش در ایران به سر می‌برد و گهگاه به اجرای کنسرت می‌پردازد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بیوگرافی سیمین غانم خواننده خانم ایرانی! + عکس

کتک کاری در کنسرت خواننده مشهور ایرانی + عکس

 

لغو کنسرت خواننده زن به دلیل سقط جنین مادرش

 

لغو کنسرت با تجمع و برگزاری نماز جماعت

 

 

 

Loading...
مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن
مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن
مشاهده بیشتر