پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

همکاری آنجلینا جولی و براد پیت در فیلم جدیدشان

مجموعه : اخبار سینما

آخرین همکاری این زوج مربوط به فیلم «آقا و خانم اسمیت/Mr. & Mrs. Smith» بود. این دو تصمیم به ساخت فیلمی با فیلمنامه‌ای نوشته آنجلینا جولی گرفته اند که هنوز عنوان آن مشخص نشده است. البته هنوز به طور دقیق بازیگران و کارگردان و البته تهیه‌کننده‌ی این پروژه مشخص نیز نشده اند.

 

شاید حتی خود آنجلینا جولی کارگردانی پروژه را بر عهده داشته باشد.تنها همکاری این دو چهره‌ی سرشناس به عنوان بازیگر به فیلم کمدی «آقا و خانم اسمیت/Mr. & Mrs. Smith» بر می‌گردد. فیلمی که بیش از 500 میلیون دلار در جهان فروش داشت.

 

البته این دو بازیگر در این سال و البته چند سال آینده به شدت مشغول‌اند. جولی امسال فیلم «خبیث/Maleficent» را آماده‌ی نمایش دارد و همچنین در حال کارگردانی درام جدیدش در مورد جنگ جهانی دوم و با نام «نشکسته/Unbroken» است، که در کریسمس سال 2015 (4 دی) اکران می‌شود.

 

برد پیت که امسال جایزه‌ی اسکار بهترین فیلم را برای «دوازده سال بردگی / Twelve Years A Slave» به خانه برد، فیلم «غضب/Fury» را آماده‌ی اکران دارد. این فیلم که توسط کمپانی سونی تولید می‌شود نیز درامی در مورد جنگ جهانی دوم است و در 14 نوامبر (23 آبان) به روی پرده می‌رود.

 

 

نقد فارسی / دانیال دهقانی

 

 

 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس
همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس
مشاهده بیشتر