پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

کشورهای دارای رکورد عمل زیبایی را بشناسید

کشورهای دارای رکورد عمل زیبایی را بشناسید

کشورهای  دارای رکورد عمل زیبایی را بشناسید,اخیر‌ترین آمار انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک “ISAPS” از رشد روزافزون جراحی‌هاي زیبایی در سراسر دنیا خبر داد.

 

طبق آمارهای ارائه شده از سوی انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک که مربوط به سال ۲۰۱۳ میباشند، بر محبوبیت عمل‌هاي جراحی زیبایی در میان زنان افزوده شده هست.

 

 براساس گزارش انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک (ISAPS) بیش از ۲۳ میلیون عمل جراحی و همین طور تراپی‌هاي زیبایی در سال ۲۰۱۳ صورت گرفته هست. بیش از ۲۷۰۰ جراح از ۹۵ کشور در این انجمن عضویت دارند.

 

در عرصه عمل‌هاي جراحی زیبایی برزیلی‌ها برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ از زنان آمریکایی پیشی گرفته و در صدر جدول عمل‌هاي جراحی پلاستیک قرار گرفتند.

 

طبق آمار انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک زنان آمریکایی در مجموع یعنی هم انجام عمل جراحی زیبایی یا بهره گیری از تراپی‌هاي جذاب‌سازی همچون تزریق آمپول بتاکس با ۴ میلیون نفر همچنان صدرنشین میباشند.

 

زنان آلمانی در مجموع با ۶۵۴ هزار عمل جراحی یا بهره گیری از تراپی‌هاي زیباسازی بعد از ایالات امریکا، برزیل و کشور مکزیک در رتبه چهارم قرار دارند.

 

رتبه پنجم با ۴۴۷ هزار متعلق به زنان اسپانیایی هست.

 

 طبق آمار “انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک” در سال ۲۰۱۴ در سراسر دنیا ۴۰ هزار و ۲۷۷ دکتر جراح حدود ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار عمل جراحی زیبایی انجام داده‌اند. عمل جراحی سینه با یک میلیون و ۸۰۰ هزار مورد، بیشترین عمل جراحی زیبایی بوده هست.  

 

عمل جراحی برای از بین بردن چربی با یک میلیون و ۶۰۰ هزار مورد در سراسر دنیا در رتبه دوم عمل‌هاي جراحی زیبایی قرار گرفته هست.  عمل جراحی روی پلک چشم با حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار در سومین رتبه عمل‌هاي جراحی زیبایی در سال ۲۰۱۳ بوده هست.  

 

در کنار ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار عمل جراحی پلاستیک، حدود ۱۱ میلیون و ۹۰۰ مورد تراپی زیباسازی نیز در سراسر دنیا صورت گرفته هست.

 

تزریق آمپول بتاکس با ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار مورد تقریبا بیش از نیمی از تراپی‌هاي زیباسازی را به خود اختصاص داده هست.  

 

تراپی چین و چروک پوست بدن با ۳ میلیون مورد و همین طور حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار مورد زدودن مو‌هاي زائد بدن با بهره گیری از تکنیک لیزر به ترتیب در رتبه‌هاي دوم و سوم تراپی‌هاي زیبایی در سال ۲۰۱۳ قرار داشته‌اند.

 

زنان با بیش از ۲۰ میلیون مورد عمل جراحی و یا تراپی زیبایی ۸۷ و ۲ دهم درصد کل اقدامات انجام شده در سال ۲۰۱۳ را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده‌اند.

 

در میان مردان نیز آمار جراحی‌هاي پلاستیک و تراپی‌هاي زیباسازی در حال افزایش هست. در سال ۲۰۱۳ میلادی بیش از ۳ میلیون مرد یعنی ۱۲ و ۸ دهم درصد از متدهای جراحی پلاستیک بهره گیری کرده‌اند.

 

عمل جراحی بینی، کوچک کردن سینه، کاستن چربی، عمل پلک چشم و گوش جزو عمل‌هاي جراحی بوده‌اند که مردان از آن بهره گیری کرده‌اند.

 

منبع: فرارو

 

 

Loading...
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
مشاهده بیشتر