پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

جنایات بی رحمانه گروه تروریستی داعش علیه کودکان در عراق

جنایات بی رحمانه گروه تروریستی داعش علیه کودکان در عراق

جنایات بی رحمانه گروه تروریستی داعش علیه کودکان در عراق,کمیته حقوق کودکان سازمان ملل متحد روز چهارشنبه در گزارشی تکان دهنده، ابعادی از جنایات سازمان یافته گروه تروریستی داعش علیه کودکان عراقی را فاش کرد.

 

 این کمیته افزود: در بسیاری از موارد سازمان تروریستی داعش از کودکان به عنوان مهاجم انتحاری، سازنده بمب های دستی یا سپرهای انسانی برای حمایت از تاسیسات در حین حملات هوایی استفاده می کند.

 

ریناتی وینتر کارشناس کمیته کودکان سازمان ملل گفت: گزارش هایی به دست ما رسیده که تصریح می کند داعش از کودکان عقب مانده ذهنی برای حملات انتحاری استفاده می کند و ویدیوهایی در دست است که نشان می دهد داعش در حال آموزش کودکان زیر هشت سال است.

 

کمیته کودکان سازمان ملل تاکید کرد که قتل سازمان یافته کودکان به ویژه کودکان خانواده های اقلیت های مذهبی و نژادی نگران کننده است و در مناطقی از عراق گزارش ها حاکی از قطع سر کودکان، به صلیب کشیدن و همچنین سوزاندن آنها است.

 

این گزارش حاکی از کشته شدن تعداد زیادی از کودکان در حملات ائتلاف بین المللی ضد داعش است در حالی که برخی دیگر از تشنگی و گرسنگی تلف شده اند.

 

این کمیته افزود: داعش همچنین تعدادی از کودکان را ربوده است و از آنها سوء استفاده جنسی می کند. برخی کودکان ربوده شده که از اقلیت های دینی و نژادی هستند در بازارها با برچسب قیمت به فروش می رسند.

 

این گزارش همزمان با انتشار خبر سوزاندن معاذ الکساسبه خلبان اسیر اردنی به وسیله داعش منتشر می شود.

 

گروه تروریستی داعش روز سه شنبه فیلم سوزانده شدن زنده الکساسبه را که پس از سقوط هواپیمایش در رقه در شمال سوریه، اسیر شده بود، منتشر کردند.

 

دولت های اردن و عربستان از تروریست هایی که از چهار سال پیش در سوریه علیه دولت این کشور می جنگند، حمایت می کنند.

 

 

 

برچسب‌ها:
Loading...
اوضاع زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن
اوضاع زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن
مشاهده بیشتر