پارس ناز پورتال

گروه تروریستی داعش با سرهای بریده فوتبال بازی می‌کند!

گروه تروریستی داعش با سرهای بریده فوتبال بازی می‌کند!

گروه تروریستی داعش با سرهای بریده فوتبال بازی می‌کند!, یک نوجوان اهل فلسطینی می‌گوید شاهد صحنه‌ای بود که پیکارجویان داعش با سر بریده یکی از مبارزان فلسطینی در اردوگاه یرموک فوتبال بازی می‌کردند.

 

 امجد ایوب 16 ساله گفت زمانی که پیکارجویان داعش در تعقیب برادر او بودند، وی را هم مورد ضرب و شتم قرار دادند. ایوب پس از آن که به هوش می‌آید و به سوی خانه حرکت می‌کند با این صحنه هولناک مواجه شد.  

 

یکی مبارز فلسطینی 55 ساله به نام عبدالفتاح گفت چند سر بریده را به چشم خود دیده است. او افزود پیکارجویان داعش «کودکان را در برابر والدین آن‌ها می‌کشند.»

 

وی گفت فقط از تلویزیون درباره جنایت‌های داعش می‌شنید اما وقتی این صحنه را دید متوجه جنایات داعش شد.

 

همچنین، یک تک‌تیرانداز داعش دختر 13 ساله سوری به نام زینب داغستانی را که در حال فرار از اردوگاه یرموک بود با گلوله کشت.  

 

نینا که یک فعال حقوق بشر است می‌گوید تروریست‌های داعش فعالان حقوق بشر و امدادگران را نیز می‌کشند.

 

این در حالی است که هزاران فلسطینی از زمانی که یرموک به دست داعش افتاد سعی دارند از این اردوگاه فرار کنند. داعش از 12  فروردین (اول آوریل) اردوگاه آوارگان یرموک در نزدیکی دمشق را اشغال کرد.

 

پس از اشغال این اردوگاه، داعش در مدت هفت روز 200 فلسطینی را کشت که در این میان کودکانی بودند که مقابل چشمان پدارن و مادران خود قربانی شدند.

 

حدود 2500 فلسطینی ساکن یرموک سعی داشتند از این اردوگاه فرار کنند، اما با استقرار تک‌تیراندازهای داعش در ساختمان‌های بلند این منطقه نتوانستند خارج شوند و در یرموک گرفتار شده‌اند.

 

گروه تروریستی داعش که در حال حاضر کنترل بخش‌هایی از عراق و سوریه را در دست دارد 12 فروردین (اول آوریل) اردوگاه آوارگان یرموک در نزدیکی دمشق را اشغال کرد.

 

به گفته سازمان ملل، حدود 18 هزار غیرنظامی از جمله شمار زیادی کودک در این اردوگاه گرفتار شده‌اند.

 

بر پایه گزارش‌ها، مبارزان فلسطینی وابسته به جنبش مقاومت فلسطینی حماس برای عقب راندن تروریست‌های داعش از این اردوگاه با آنها درگیر شده‌اند.

 

 

منبع:پارس