پارس ناز پورتال

مرگ دلخراش دانش آموز زیر ضربات مشت و لگد معلم +عکس

مرگ دلخراش دانش آموز زیر ضربات مشت و لگد معلم +عکس

مرگ دلخراش دانش آموز زیر ضربات مشت و لگد معلم

 

پدر و مادر این پسر 13 که به سختی کارگری میکردند تا بتوانند هزینه های تحصیل فرزندشان در مدرسه شبانه روزی را بدهند تصور نمیکردند باید جسد پسرشان را از این مدرسه تحویل بگیرند ! به گزارش پارس ناز پسر 13 ساله در اثر ضرب و شتم وحشیانه‌ معلمش بشدت مجروح شد و در بیمارستان جان داد.پسر 13 ساله هندی در اثر تنبیه وحشیانه‌ معلمش در بیمارستان جان سپرد. ماجرا ازین قرار بود که «شمیم مولیک» این پسر 13 ساله از مدرسه شبانه‌روزی در غرب بنگال خارج شده بود تا پدر و مادرش را ملاقات کند.

 

شمیم پس از دیدار با والدینش هنگامی که به مدرسه بازگشت معلمش به خاطر اینکه بی‌اجازه از مدرسه بیرون رفته بود با مشت و لگد و چوب به جانش افتاد و او را بشدت مصدوم کرد. این پسربچه را در حال بیهوشی به بیمارستان انتقال دادند اما به علت خونریزی مغزی جان سپرد.

 مرگ دلخراش دانش آموز زیر ضربات مشت و لگد معلم +عکس

پلیس منطقه مرشدآباد در غرب بنگال پس از مرگ این پسربچه صاحب مدرسه و معلم مربوطه را بازداشت و پلیس تأیید کرد که شمیم با وجود انتقال به بیمارستان نتوانسته مقاومت کند و جان خود را از دست داده است.

 

پزشکان نیز تأیید کرده‌‌اند وقتی شمیم را به بیمارستان انتقال دادند بشدت مجروح شده بود و آنها نمی‌توانستند هیچ ‌کاری برایش انجام دهند. پدر شمیم به پلیس گفت: «من و مادر شمیم بسختی کار می‌کردیم تا هزینه‌های تحصیل تنها پسرمان را تأمین کنیم تا او برای خودش کسی شود. خاطیان باید به سزای اعمالشان برسند.»

 

 

مطالب مرتبط:

 

تنبیه‌ وحشیانه دانش آموزان الیگودرزی توسط معلم + فیلم و عکس 

 

تنبیه تحقیر آمیز پسر جوان در خیابان بدست مادرش + تصاویر

 

عکس های تنبیه وحشیانه با میله‌ آهنی و لوله و طناب‌بازی

 

تنبیه خونبار دانش آموزان توسط معلم ورزش + عکس