پارس ناز پورتال

استفاده های متفاوت از جعبه کفش

استفاده های متفاوت از جعبه کفش

هنر در خانه برای خانم های کد بانو با سلیقه و خلاق، ببینید با یک جعبه کفش چه کارهایی که نمی توان کرد!

 

تکناز: از آنجا که جعبه های کفش بسیار محکم هستند و دوام و استحکام بسیار خوبی دارند خیلی از ما آنها را نگه می داریم و به عنوان جعبه ای برای ذخیره وسایل کوچک استفاده می کنیم. اگر شما هم جزو همین آدم ها هستید و چندین جعبه کفش بی استفاده در زیر تخت، داخل کمد یا انباری دارید که نمی دانید با آنها چه کنید، ادامه این مطلب را بخوانید تا 5 روش خلاقانه برای بهره گرفتن از این جعبه ها را بیاموزید.

 

جعبه نخ، روبان و وسایل خیاطی

جعبه را از قسمت عرض برش دهید. یک میله چوبی در میان آن بگذارید و قرقره یا روبان هایی که برای خیاطی استفاده می کنید را از این میله عبور دهید.

 

روش درست کردن جای روبان

 

استفاده های متفاوت از جعبه کفش

 

تابلوهای دیواری

برای اینکه دیوار اتاق را با ارزان ترین وسایل تزئین و دکور کنید به جای خریدن بوم های برجسته، از جعبه های مقاوم کفش برای ساخت تابلو استفاده کنید. روی آنها را با پارچه های رنگی بپوشانید. یا اینکه با اسپری های رنگ، طرح و نقش مورد نظر را روی آنها ترسیم کنید. یا از کاغذ کادو استفاده کنید.

 

روش درست کردن تابلو دیواری

 

استفاده های متفاوت از جعبه کفش

 

ساخت تئاتر خیمه شب بازی

با همین جعبه ساده کفش می توانید یک وسیله بازی و سرگرمی برای فرزندان خود درست کنید. یک صحنه تئاتر خمیه شب بازی بسازید و با کمک سیخ های چوبی و نقاشی، عروسک ها را نمایش دهید.

 

روش درست کردن صحنه تئاتر خیمه شب‌بازی

 

استفاده های متفاوت از جعبه کفش

 

ایستگاه شارژر

وصل کردن انواع سیم و کابل به سه‌راهی ها موجب می شود تا آن قسمت از خانه بسیار به هم ریخته دیده شود. اما می توانید با استفاده از یک جعبه کفش ساده، این به هم ریختگی را مخفی کنید. این کار بسیار آسان است و وسیله خاصی هم نمی خواهد.

 

 روش درست کردن ایستگاه شارژ

 

استفاده های متفاوت از جعبه کفش

 

ساخت گلدان

درون جعبه های کفش می توانید خاک بریزید و گیاه موردنظر خود را در آن بکارید.

 

استفاده های متفاوت از جعبه کفش