پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه!+عکس

سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه!+عکس

سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه,حال اینکه چرا جوان 26 ساله هوس سقوط به حمام زنانه نموده چیزی است که برای پلیس هم تا کنون مبهم مانده است.روز شنبه جوان 26 ساله با وضعیت پوششی نامناسب از سقف حمام به داخل حمام زنانه سقوط نمود.

 

جوان 26 ساله به خاطر افتاده در حمام زنانه دستگیر شد.به گزارش پلیس جوان 26 ساله روز شنبه در حالی که در شرایط نامناسب پوششی بوده است پس از برهنه نمودن خود به داخل حمام زنانه می افتد.کامرون شانک روز شنبه پس از اینکه خودش را در دستشویی فرودگاه لوگان ایالت بوستون برهنه می نماید به سمت بام حمام زنانه رفته و در انجا به داخل حمام زنانه سقوط می نماید.

سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه!+عکسوی پس از اینکه از حمام بیرون می اید با مرد 84 ساله درگیر شده و وی را به شدت زخمی می نماید.کامرون سپس با نیروهای پلیس درگیر شده و یکی از انها را نیز زخمی می نماید.

 

پلیس ماساچوست گفته است پیرمرد از شدت جراحات به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد اما وضعیت او وخیم گزارش شده است.به گزارش پلیس تا کنون هدف فرد از این اقدام در هاله ای از ابهام مانده است

سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه!+عکس

فوردگاه لوگان

 

شانک تا کنون سابقه دار است و قبلا نیز به پیرمرد 60 ساله دیگر حمله ور شده است.وی از سوی پلیس بوستون به جرم ضرب و جرح و درگیر شدن با نیروهای پلیس و زخمی نمودن یکی از انها دستگیر شده است.تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد.

 

 

معرفی شاخ های اینستاگرام + آدرس صفحات و علت معروف شدن آنها
معرفی شاخ های اینستاگرام + آدرس صفحات و علت معروف شدن آنها
مشاهده بیشتر