پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

مصاحبه اما واتسون بازیگر معروف هالیوود با مجله W

مجموعه : اخبار سینما
مصاحبه اما واتسون بازیگر معروف هالیوود با مجله W

 

اما واتسون در مجله W با ظاهری دلفریب داشت. ستاره The Bling Ring که برای مایکل توماس ژست گرفته است با مدل لباس های قدیمی و موهای مجعد ظاهری مثل زنان دلربای پرده سینما دارد. این بازیگر برای عکس روی جلد یک ژاکت مارک لوییز ویتون پوشیده است، اما لباس های چنل و اردم را پنهان کرده است. در مصاحبه این مجله با اما واتسون در مورد آخرین نقشش در Bling Ring، دوران کودکی و رویارویی با شهرت صحبت شد.

 

مصاحبه اما واتسون بازیگر معروف هالیوود با مجله W

 

این ستاره همچنین گفت که همیشه سعی کرده برای دخترهای جوان نقش یک مدل را ایفا کند و گفت که عاشق مسئولیت پذیری است و هیچ وقت سعی نمی کند زودتر بزرگ شود تا بتواند تبدیل به یک زن شود. اما واتسون اضافه کرد که حتی وقتی به مدرسه می رفته درک می کرده که کارهایی مثل بوسیدن پسرها برای سن او و هم کلاسی اش کار مناسبی نیست.

 

در آخرین فیلمش یعنی The Bling Ring، یک دسته از نوجوانان لباس های چهره های مشهور را می دزدند. واتسون باید طرز فکر متفاوتی را برگزیند تا شخصیت زنده ای داشته باشد. نیکی اصلا شبیه من نیست. چگونه من تلاش کرده و زن جوانی را درک کردم که عاشق چنین چیزهایی است به قدری که برای داشتنشان آماده جنایت کردن است؟ با نیکی…. من واقعا در نقش فرو رفتم. برخی از خط مشی های او ناپسند و احمقانه اند.

 

مصاحبه اما واتسون بازیگر معروف هالیوود با مجله W

 

او در انتخاب لباس های شخصیتش در فیلم که شامل دکمه خیلی پایین لباس ورزشی اش می شود دخیل نبوده است. برای عکس های این مجله واتسون سعی کرده لباس های برندهای طراحان مشهور را بپوشد (اینها لباس هایی نیستند که او در مراسم فرش قرمز پوشیده باشد). این بازیگر در عکس سیاه و سفید لباس چنل و دستکش های مارک جیکوب پوشیده است.

 

در دو عکس دیگر واتسون یک لباس مارک اردم، با دستکش هاس چرم دراماتیک سرمونتا و کفش های پرادا ویک کت لوییز ویتون روی لباسش پوشیده است. مدل موها که کار اورلاندو پیتا است ظاهری جذاب و مد روز دارد. این مجله  روز 28 می در روزنامه فروشی ها پرفروش ترین بود.

 

 

اختصاصی پارس ناز