پارس ناز پورتال

همسر خواننده زن معروف بخاطر سرطان درگذشت +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
همسر خواننده زن معروف بخاطر سرطان درگذشت +عکس

همسر خواننده زن معروف بخاطر سرطان درگذشت

 

خواننده زن محبوب و مشهور به سوگ همسرش نشست . به گزارش پارس ناز خواننده آهنگ عاشقانه تایتانیک ،یعنی سلن دیون ، همسر خود را بر اثر سرطان حنجره از دست داد.ممکن است زندگی سلن دیون برای خیلی از افراد عجیب باشد چرا که این خواننده 47 ساله برای اینکه درکنار همسر 73ساله اش باشد و بتواند با بیماری سرطانش با تمام وجود بجنگد مدت ها فعالیت خود را به طور موقت به حالت تعلیق دراورده است.

همسر خواننده زن معروف بخاطر سرطان درگذشت +عکس

همسر و فرزندان سلن دیون

 

سلن دیون و همسرش رنه آنژلی ,سالها با عشق و احترام به یکدیگر زندگی کردند و خواننده محبوب اهنگ تایتانیک بخاطر سرطان همسرش مدتها از عرصه خوانندگی کناره گیری کرد تا مدت زمان بیشتری با همسرش که مبتلا به سرطان حنجره بود زندگی کند.

 

سلن دیون Céline Dion خواننده سرشناس کانادایی است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در شارلماین در کبک به دنیا آمده است.سلن دیون در سال 1987 با همسرش رنه آنژلی René Angélil که مدیر برنامه هایش نیز بود, آشنا شده و در سال 1991 نامزد شدند.

 همسر خواننده زن معروف بخاطر سرطان درگذشت +عکس

این زوج موفق سپس در سال 1994 در کلیسای نوتردام در کانادا بایکدیگر ازدواج کردند.سلن دیون در سال ۱۹۹۹ و در اوج موفقیت، اعلام کرده بود که قصد دارد دو سال در کارش وقفه بیندازد چرا که در آن زمان مشخص شده بود همسرش به سرطان حنجره مبتلا شده است و قصد داشت بیشتر وقت خود را با او و خانواده اش سپری کند و بیشتر در کنار وی باشد.

 

بد نیست بدانید این زوج صاحب سه فرزند شدند و سلن پس از چند سال دوری از موسیقی, در سال 2002 بار دیگر به حرفه مورد علاقه اش (خوانندگی) بازگشت و به حرفه اش پرداخت.

 

طبق گزارش رسانه ها ، روز پیش اعلام شد که رنه آنژلی همسر 73 ساله سلن دیون بخاطر بیماری سرطان درگذشته است.او پس از ابتلا به سرطان حنجره در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۶ در منزلش در شهر لاس وگاس، ایالت نوادا درگذشت.

 

 

 مطالب مرتبط:

 

 سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

 

سلن دیون راز زندگی خود را فاش کرد (عکس)

 

داستان عشق زبان زد سلن دیون (عکس)

 

بیوگرافی کامل درباره ی سلن دیون