پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه + عکس

تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه

 

پس از حملات تروریستی داعش به شهر پاریس ، و انفجار های انتحاری در این کشور ، پلیس برای دستگیری دیگر تروریستهای گروهک تکفیری داعش وارد عمل شد . به گزارش پارس ناز پس از محاصره گروهی مشکوک ، سه تروریست دیگر دستگیر شده و سه تروریست از جمله یک زن که با انفجار کمربند انتحاریش خود را کشت ، به هلاکت رسیدند.

 

نام این زن تروریست انتحار حسنا بود .«حسناء» بگزارش پارسناز روز گشته خود را در شمال فرانسه منفجر کرد تا اولین زن انتحاری تاریخ فرانسه لقب بگیرد. پلیس فرانسه روز گذشته ـ چهارشنبه 27 آبان ماه ـ طی عملیاتی در محله “سنت دِنی” واقع در شمال پاریس با مظنونان حادثه تروریستی در پاریس درگیر شد که در جریان این عملیات اولین زن انتحاری در تاریخ فرانسه خود را منفحر کرد.

تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه + عکس

منابع فرانسوی انفجار انتحاری روز گذشته را اولین زن انتحاری در خاک فرانسه دانستند و در این باره اعلام کردند: حسنا آیه بولحسن 26 ساله ساکن منطقه “كليشي سو بوا” که این منطقه در کنار منطقه “سنت دِنی” است.

 

حسنا دختر خاله «عبدالحمید اباعود» طراح اصلی انفجارهای فرانسه است این فرد با نام «عبدالحمید اباعود» در سال 1987 در منطقه «مولن‌بیک» در غرب بروکسل متولد شد و مشهور به «ابوعمر بلژیکی» و «ابوعمر سوسی» است که لقب دوم وی از نام شهر «سوس» در مراکش که خانواده‌اش اهل آنجا هستند، نشأت می‌گیرد.

 

پلیس فرانسه در ساعات اولیه صبح روز گذشته عملیاتی برایی دستگیری اباعود به ساختمانی در محله سنت دِنی حمله کرد که در این عملیات حسنا قبل ازدستگیری اش خود را منفجر کرد تا اولین زن انتحاری در خاک فرانسه لقب بگیرد.

 

در جریان عملیات روز گذشته پلیس فرانسه در شمال پاریس سه متهم کشته و هفت تن دیگر دستگیر شدند.منابع فرانسوی در خصوص حسنا اعلام کردند: این زن انتحاری تحت پیگیری سه دستگاه اداری، جنایی و اطلاعاتی بود وی همچنین به دست داشتن در قاچاق مواد مخدر و عملیات تروریستی متهم است.

 

این عملیات که برای دستگیری اباعود طراحی شده بود اخبار ضد و نقیضی از فرار وی و یا عدم حضور او در پاریس حکایت دارد.این در حالی است که دو مقام اروپایی مدعی شدند اباعود در این عملیات کشته شده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر کنسرت پاریس لحظاتی قبل از حمله داعش

 

واکنش متفاوت نیکی کریمی و نیوشا ضیغمی به حملات داعش در پاریس

 

عکس تروریست انتحاری پاریس جعلی از آب درآمد

 

واکنش مهناز افشار و هنرمندان معروف به فاجعه پاریس

 

واکنش چهره های ایرانی به انفجار پاریس

 

آخرین اخبار از حملات تروریستی در پاریس + 18 عکس

 

گلایه زنان جهاد نکاح داعشی از کیفیت پایین لوازم آرایش +عکس 

 

زن باردار فرانسوی از دست داعش از پنجره آویزان شد +عکس

 

کانال تلگرام فارسی داعش هم راه افتاد + عکس

 

 

 

Loading...
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
مشاهده بیشتر