گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکس

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکس

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان,گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی در فیلم جدید ریدلی اسکات با نام “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان” نقش همسر فرمانروای مصر را بازی می‌کند

 

به نوشته دویچه وله، گفته می‌شود این فیلم، پرهزینه‌ترین فیلم سال ۲۰۱۴ است

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسدر فیلم جدید ریدلی اسکات کارگردان مشهور انگلیسی با نام “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان” (Exodus: Gods and Kings) گلشیفته فراهانی نقش نفرتاری (همسر فرعون رامسس دوم) را بازی می‌کند.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسفیلم‌برداری این فیلم حماسی – تاریخی اکتبر ۲۰۱۳ در آلمریای اسپانیا آغاز شد. بخش‌هایی از فیلم نیز در لندن و همچنین جزایر قناری فیلم‌برداری شد.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسداستان این فیلم به خروج موسی از مصر می‌‌پردازد.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسگلشیفته فراهانی در این فیلم در کنار بازیگرانی ‌هم‌چون کریستین بیل، سیگورنی ویور، بن کینگزلی، آرون پل، جوئل ادگورتون و … بازی کرده است.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسدرام اکشن “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان” یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۴ است که توسط سه کشور آمریکا، انگلیس و اسپانیا ساخته شده است.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسنقش فرعون رامسس دوم، فرمانروای مصر را جوئل ادگرتون بازی می‌کند.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکساکران جهانی فیلم “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان” از روزهای قبل در برخی کشورها آغاز شده و در سینماهای آمریکای شمالی از ۱۲ دسامبر به روی پرده خواهد رفت.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسصحنه‌ای از فیلم “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان”

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسدر این فیلم کریستین بیل نقش موسی را بازی می‌کند.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسسلما هایک (نفر سمت راست) بازیگر فیلم “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان” به همراه همسرش در مراسم فرش قرمز و افتتاحیه اکران این فیلم در شهر لندن.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسبن کینگزلی بازیگر فیلم “اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان” در مراسم فرش قرمز و افتتاحیه اکران این فیلم در شهر لندن.

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید خدایان و پادشاهان +عکسسیگورنی ویور نیز نقش مادر فرمانروای مصر را بازی می‌کند.

 

 

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
تبلیغات