پارس ناز پورتال

تبلیغات

نقش آفرینی بازیگر فیلم هری پاتر در تئاتر برادوی + عکس

مجموعه : اخبار سینما
نقش آفرینی بازیگر فیلم هری پاتر در تئاتر برادوی + عکس

نقش آفرینی بازیگر فیلم هری پاتر در تئاتر برادوی ، روپرت گرینت بازیگر نقش رون ویزلی در مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» در یک کمدی با عنوان «این فقط یک بازی است» در برادوی به صحنه می رود.

روپرت گرینت که یک دهه بازیگر «هری پاتر» بود برای اولین بار در برادوی و در نمایشی که نوشته ترنس مک مالی است، نقش آفرینی می کند.در این نمایش که قرار است 9 اکتبر (17 مهر) برای اولین بار به صحنه برود، متیو برودریک، ناتان لین، اف موری آبارهام، استوکارد چنینگ، مگان ملالی و میکا استوک او را همراهی می کنند.

 

گرینت در نقش یک کارگردان جوان نمایش به نام فرانک فینگر نقش آفرینی می کند. در این کمدی که سال 1986 نوشته شده است، او در مهمانی یک نمایشنامه نویس عصبی حضور دارد که آخرین نمایشش را نوشته است.

 

جک اوبراین کارگردان این نمایش است. «این فقط یک بازی است» بیستمین اثر از مک نالی است که در برادوی به صحنه می‌رود. او امسال برای جدیدترین اثرش با عنوان «مادران و پسران» نامزد دریافت جایزه تونی برای بهترین نمایشنامه سال بود.

 

گرینت سال پیش برای اولین بار در تئاتر وست‌اند لندن در نمایشی از جز بوتروورث با عنوان «موجو» روی صحنه رفت. «طلسم» دومین تجربه بازیگری او در تئاتر هارولد پینتر لندن سال پیش و در تاریخ 26 اکتبر به نمایش در آمد. کارگردانی این نمایش برعهده یان ریکسون بود.

 

از زمانی که روپرت گرینت در نقش رون ویزلی در مجموعه «هری پاتر» بازی کرد، او در چند فیلم دیگر ظاهر شده که «مرگ ضروری چارلی کانتریمن» ساخته فردریک باند از جمله آنها بود. او در این فیلم در نقش مسافری معتاد در بخارست ایفای نقش کرد.

 

این فیلم در جشنواره فیلم برلین به عنوان یکی از 19 فیلم رقابت کننده در بخش مسابقه به نمایش درآمد.این بازیگر 25 ساله که 11 سال در نقش رون دوست هری پاتر ظاهر شد، برای سال 2013 در دو فیلم دیگر «سی.بی.جی.بی» و «پت پستچی» نیز بازی کرد.

 

این در حالی است که دانیل رادکلیف دوست و همبازی طولانی مدت او در فیلم «هری پاتر» تاکنون بارها در برادوی بازی کرده است. او در سال 2008 در نمایش «اپوس» ظاهر شد و در سال 2011 در نمایش «چطور می‌توان بدون تلاش واقعی در تجارت موفق شد» نقش آفرینی کرد. رادکلیف به تازگی در نمایش «لنگ اینیشمان» در برادوی به صحنه رفته است.

 

 

 

 

منبع: مهر

 

 

 

 

 

 

قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
مشاهده بیشتر