پارس ناز پورتال

تبلیغات

بدلکاران معروف ایرانی در یک فیلم هندی (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
بدلکاران معروف ایرانی در یک فیلم هندی (عکس)

بدلکاران معروف ایرانی در یک فیلم هندی بدلکاران ایرانی «جیمزباند» با حضور در پروژه بالیوودی «بنگ بنگ» زیر نظر کوردیناتور «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 2» بدلکاری کردند. گروه «بدلکاران 13» که در آخرین پروژه بین‌المللی «جیمزباند: سقوط آسمانی» به عنوان بدلکار حضور داشتند و جایزه بهترین بدلکاری S.A.G را از هالیوود دریافت کردند، همزمان با شروع اکران «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 2»، برای بدلکاری یک فیلم بالیوودی به ابوظبی رفتند.

آن‌ها زیر نظر  اندی آرمسترانگ، کوردیناتور آخرین فیلم از سری اسپایدرمن فعالیت می‌کردند که در رزومه او، مسئولیت بدلکاری فیلم‌هایی مانند «هانسل و گریتل»، «Thor» و… دیده می‌شود. او همچنین کارگردان یونیت دوم فیلم‌هایی مانند «من، روبات»، «سیاره میمون‌ها»، «رمبو 3» و… بوده است.

 

بنا بر این گزارش،صحنه‌های بدلکاری«بنگ بنگ» بیشتر تعقیب و گریز ماشین با ماشین فرمول 3 و همچنین تعقیب و گریز موتور و بدلکار با موتور کراس بوده است.

بدلکاران معروف ایرانی در یک فیلم هندی (عکس)

علاوه بر این، تیم بدلکاری چندین ماشین را در این فیلم چپ کردند که در یکی از سکانس‌های آن،با تصادف موتور و انجام حرکت‌های نمایشی با ریگینگ همراه بوده است.ارشا اقدسی، مهسا احمدی، امیر بدری، ناصر حسینی و هادی باقری بدلکاران ایرانی این فیلم هستند که در کنار بدلکاران انگلیسی، امریکایی، استرالیایی، مجارستانی و هندی فعالیت می‌کنند.

 

همچنین هیتریک روشن و کاترینا کیِف بازیگران فیلم «بنگ بنگ» هستند.ارشا اقدسی پیش از این و قبل از تعطیلات نوروزی، در فیلم هالیوودی«The Dying of the light» با بازی نیکولاس کیج که در رومانی فیلمبرداری می‌شد، بدلکاری کرده بود.

 

او در این فیلم یکسری از صحنه‌های تعقیب و گریز را اجرا کرد و بازی کوتاهی نیز جلوی دوربین داشت.این فیلم به نویسندگی و کارگردانی پل شرودر که نویسنده «راننده تاکسی» بوده، جلوی دوربین رفته است.

 

 

منبع:ایسنا

 

 

 

جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس
جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس
مشاهده بیشتر