پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ازدواج دو بازیگر مشهور هالیوودی +عکس

ازدواج دو بازیگر مشهور هالیوودی +عکس

ازدواج دو بازیگر مشهور هالیوودی,بر طبق گزارشات و اخباری که منتشر شده است جانی دپ و امبر هرد روز پنج شنبه در خانه شان در لس آنجلس ازدواج کردند.

 

 این زوج که در ماه دسامبر 2012 با یکدیگر نامزد شدند، قرار است مراسم بزرگ تری را در جزیره خصوصی این بازیگر به نام “Little Hall’s Pond Cay ” در باهاماس برگزار کنند.

ازدواج دو بازیگر مشهور هالیوودی +عکسهمچنین گفته می شود در مراسم عروسی که در باهاماس برگزار خواهد شد تنها 50 نفر مهمان دعوت شده اند و امبر نیز قرار است یک لباس عروس از طراحی های استلا مک کارتنی بپوشد.

 

 این ازدواج برای امبر 28 ساله اولین بار خواهد بود ولی جانی 51 ساله پیش از این اولین بار با لوری آن آلیسون از سال 1983 تا 1985 ازدواج کرده بود، در آن زمان جانی دپ 20 ساله و لوری 25 ساله در یک مراسم خانوادگی کوچک در فلوریدا ازدواج کردند.

ازدواج دو بازیگر مشهور هالیوودی +عکسخانه مشترک این زوج در لس آنجلس که گفته می شود مراسم عروسی در این خانه برگزار شده است.

 

همچنین جانی دپ از خواننده فرانسوی ونسا پارادایز پس از 14 سال زندگی مشترک صاحب دو فرزند به نام لیلی رز 15 ساله و جک 12 ساله است.

ازدواج دو بازیگر مشهور هالیوودی +عکسجانی دپ و امبر هرد اولین بار در فیلم “خاطرات عجیب و غریب ” در سال 2011 با هم ملاقات کرده و در آن فیلم نقش مقابل هم را بازی می کردند ، در آن فیلم نیز پس از چند اتفاق رمانتیک با یکدیگر ازدواج می کنند.

 

 

 

Loading...
گردش دختران مدل اینستاگرام در خیابانهای تهران + تصاویر
گردش دختران مدل اینستاگرام در خیابانهای تهران + تصاویر
مشاهده بیشتر