پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

طریقه چیدمان و دکوراسیون آرامش بخش کودکان +عکس

مجموعه : دکوراسیون
طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکس

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکس,اتاق بچه ها بايد ساده ، راحت و مملو از نشانه ها و امكاناتی برای خيال پردازی باشد ، فضا هايی برای پرورش خويشتن و لذت از سر خوشی و آسودگی خاطر دوران كودكی.

 

کودکان در جريان رشد به سرعت تغيير می كنند ، ماه به ماه عوض می شوند ، بنابر اين روشن است كه آنها نياز دارند كه اين روند در محيط اطرافشان نيز بازتاب پيدا كند ؛ دست كم دو سال يكبار بايد اثاثيه را دوباره بچينيد و آرامش اتاق را تجديد كنيد.

 

اما آیا شما با روش های این کار آشنا هستید؟!! چگونه می توان آرامش را برای کودکان فراهم کرد؟! با ما همراه شوید و اصول طراحی دکوراسیون اتاق کودک را در فنگ شویی بیاموزید.طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسمهمترین اصل فنگ شویی رفع انباشتگی و پاکسازی است. فنگ شویی هنری است ساده ، انعطاف پذیر و ملموس برای افزایش نشاط ، آرامش و تعادل در زندگی روزمره که با همه ی سبک های دکوراسیون داخلی سازگاری دارد.

 

این هنر نیز مانند هر موضوع و مبحثی دارای زمینه های فکری و مکاتب متفاوتی است که برخی رمز گونه و دشوار و برخی کاربردی هستند.

 

شاید این برای کسی که تازه با فنگ شویی آشنا شده بسیار گیج کننده و پیچیده به نظر آید اما اگر شما از ابتدا به سادگی شروع کنید و قدم به قدم پیش بروید به زودی خبره خواهید شد.

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسكودكان همچون ديگران نسبت به رنگ ها ، شكل ها و تصاوير واكنش نشان می دهند. انتخاب درست رنگ برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب آنها می تواند در روحیه آنها بسیار تاثیرگذار باشد. کودکان در اين فضا خود بايد مقررات را انتخاب و محيط شخصی شان را اداره كنند.

مطلب پیشنهادی: رنگ‌هایی که به فرزندتان آرامش می بخشند

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسجهت پروراندن فعاليت و همچنين خواب كودك، مراقب اتاق او باشيد رنگ آبی ممكن است خيلی سرد باشد. به ويژه اگر اتاق رو به شمال باشد و نور كمی دريافت كند. رنگ ديوار و پارچه های به كار رفته كه تر كيبی است، از آبی سرد با رنگ های گرم تر ، به خاطر نياز كودك به ثبات و نظم خوب است.

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسرنگ سبز روشن می تواند برای اتاق كودك بسيار مناسب و چشمگير باشد و جهت شرق نيز مناسب است زيرا يادآور طلوع خورشيد است و انرژی و شادی را در آغاز روز به آنها هدیه می دهد.

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسدر صورت امكان كودكان سنين مختلف را از هم جدا كنيد تا به همديگر متكی نباشند و تنها بودن به آنها كمك می كند تا حس استقلال و اعتماد به نفس خود را رشد دهند. اتاق کوچک آنها می تواند قلمرو شخصی آنها باشد تا بتوانند به وسیله آن مدیریت را تمرین کنند.

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسدر اتاق خواب كليد چراغ مطالعه يا آباژور در كنار تخت آنها باشد تا هر گاه كه بخواهند بی آنكه از رختخواب بيرون بيايند مطالعه كنند.

طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکساز تخت خواب طبقه ای اجتنا ب كنيد ؛ با استفاده از ای نوع تخت خواب يك كودك خيلی نزديك به سقف قرار دارد در حال كه ديگری در قسمت پايين و در فضای تنگ قرار دارد.
طریقه چیدمان و دکوراسیون  آرامش بخش کودکان +عکسمبلمان راحتی و اثاثيه ساخته شده از مواد طبيعی از جمله فرش، موكت، قالی پشمی، قاب بندی های چوبی و كاغذ ديواری كه همه با عنصر چوب و رشد در ارتباط اند، نيز توصيه ميشود.

 

 

منبع : chidaneh.com

 

 

 

Loading...
رابطه جنسی با اسب و سگ توسط دختران غربی (عکس)
رابطه جنسی با اسب و سگ توسط دختران غربی (عکس)
مشاهده بیشتر