پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

مرد میلیاردر خانم مجری را سه طلاقه کرد + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
مرد میلیاردر خانم مجری را سه طلاقه کرد + عکس

مرد میلیاردر خانم مجری را سه طلاقه کرد 

 

میلیاردر و سیاستمدار پاکستانی همسر خود را به علت بیرون کردن سگ هایش از اتاق خواب سه‌طلاقه کرد.نزدیکان “عمران خان” و همسرش “ریهام” که گوینده بخش پیش بینی وضعیت آب و هوا در شبکه بی بی سی است، گفتند که ریهام سعی داشت خانه همسر میلیاردر خود را بر اساس نیازهای شخصی خودش تغییر دهد.

 

عمران بعد از طلاق همسرش در توئیترش نوشت: “این یک زمان دردناک برای من و رهام و خانواده های ما است که من از همه می خواهم به حریم خصوصی ما احترام بگذارند.

 

ریهام سگ های محبوب عمران خان را از اتاق خواب بیرون کرده بود تا بتواند فضای بیشتری به دو دخترش که از همسر سابقش هستند، اختصاص دهد.اما این سیاستمدار پاکستانی با فرستادن نامه ای که در آن سه بار نوشته شده بود “انت طالق” همسر خود را سه طلاقه کرد.میلیاردر پاکستانی همسر خود را سه طلاقه کرد.

 

اختلاف بین این زوج که اخیرا بالا گرفته بود، افکار عمومی پاکستان را نیز به خود مشغول کرده است.اولین دیدار میان آنها در یک برنامه تلویزیونی در سال 2012 با اجرای ریهام بود و آنها سپس در ژانویه 2015 در مراسم ساده ای در منزل خان در اسلام آباد ازدواج کردند.

مرد میلیاردر خانم مجری را سه طلاقه کرد + عکس

شایعات در مورد پایان ازدواج برای اولین بار در ماه آگوست / اوت گذشته، هنگامی  او رهام، که قبلا مطلقه بود، و مادر 3 فرزند، درگیر در یک کمپین برای حمایت از یک نامزد انتخاباتی شده بود ، بوجود آمد.

 

یادآور می شود، سه طلاقه کردن زن در یک لحظه، از نظر پیروان مکتب اهل بیت (ع) بی معنا و بی اعتبار است و هر بار طلاق دادن زن، تنها با حضور شاهد و رعایت اصول و قواعد شرعی ممکن است

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

اولین مصاحبه با فرزاد حسنی مجری مشهور پس از طلاق

 

داستان طلاق شقایق فراهانی و پسرش (عکس)

 

چندین طلاق بازیگران مشهور سینمای ایران (عکس)

 

 

 

Loading...
لخت شدن زنان روبروی دوربین در آیرس آرژانتین + (تصاویر زنان لخت)
لخت شدن زنان روبروی دوربین در آیرس آرژانتین + (تصاویر زنان لخت)
مشاهده بیشتر