پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !

مجموعه : دکوراسیون
عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !

عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !,ریحانا اولین خوانندهٔ زن اهل باربادوس و دومین هنرمند باربادوسی ست که موفق به دریافت جایزه گرمی شده است. اولین آلبوم ریحانا در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد.

 

ریحانا آلبوم دوم خود را با تاخیر یک ساله ای با نام دختری مثل من به فروشگاه های شهر روانه کرد. سال بعد نیز با آلبوم دختر خوب بد شد منتقدان را متعجب کرد، و در همین زمان بود که به شهرت و محبوبیت رسید.

 

ریحانا در حال حاضر در شهر سن دیگو در جنوب ایالت کالیفرنیا در آمریکا زندگی می کند. در این مطلب گشتی در خانه میلیون دلاری این خواننده موفق می زنیم.

عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !این خانه ویلایی یک طبقه است ولی در ارتفاع واقع شده و به همین دلیل از پشت بام اش به عنوان محلی برای نشستن و تماشای منظره اطراف استفاده شده است و همان طور که در تصویر می بینید تعدادی پله حیاط خانه را به پشت بام متصل می کنند.
عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !جکوزی و استخر نیز در حیاط واقع شده و چون ویلا در آب و هوای گرمسیری قرار دارد بر روی آن یک سایبان بزرگ قرار گفته که آفتاب هنگام استفاده از جکوزی آزار دهنده نباشد. حاشیه سایبان جکوزی مانند حاشیه سقف ویلا از منحنی های موج مانند ملایمی پیروی می کند.عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !نورپردازی داخل استخر و محوطه ویلا در شب بسیار زیباست.عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !فضای اتاق خواب اصلی بسیار بزرگ است، به صورتی که در داخل اتاق خواب نشیمنی با مبلمان راحتی سفید در نظر گرفته شده و از یک شومینه زیبا در وسط اتاق و به عنوان جدا کننده تخت خواب و نشیمن استفاده می شود.عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !به طور کلی در طراحی خانه سعی شده از سادگی و طراحی آرام بخش شرق آسیا الهام گرفته شود. همان طور که در فضای غذا خوری بالا می بینید سادگی، رنگ های پخته و تزئینات اندک آسیایی برای طراحی دکوراسیون استفاده شده اند.عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !در سرویس بهداشتی از تضاد رنگ های برجسته کرم و مشکی و قرمز استفاده شده تا جذابیت خاصی به هر یک از اجزای فضا بدهد.عکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !از کاشی های سنگ ریزه ای به عنوان متریال قسمت وان و دیواره ها استفاده شده و رنگ نارنجی پخته در اینجا نیز مانند بقیه فضا های خانه به چشم می خورد.

 

خانه ویلایی ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !ویلای چند میلیون دلاری ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !ویلای ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !تصاویر ویلای ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !تصاویر خانه ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !خانه ویلایی ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !ویلای چند میلیون دلاری ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !ویلای ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !تصاویر ویلای ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !تصاویر خانه ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !تصاویر ویلای ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !تصاویر خانه ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !خانه ویلایی ریحاناعکس های جالب ویلای چند میلیون دلاری ریحانا !

 

 

 

 

 

Loading...
اوضاع زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن
اوضاع زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن
مشاهده بیشتر