پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزل

مجموعه : دکوراسیون
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزل

ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزل,”خطر کنید که مو فقیت پشت دیواره ترس است.” این جمله ای است هر طراح خلاق و موفقی باید به آن معتقد باشد.

 

زمانی که طراحی دکورراسیون داخلی یک خانه شروع می شود خیلی وقت ها خارج شدن از چهارچوب های تکراری و تست شده کاری پر خطر به نظر می رسد زیرا نتیجه آن ممکن است در نهایت چندان هم خوب تمام نشود

 

ولی درعین حال تنها هنگامی که طراح از یک اثر هنری برجسته یا الگویی متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی بهره گیرد می تواند با یک حرکت بی باکانه تصویر یا حال و هوایی جذاب و باور نکردنی خلق کند.

 

چند نمونه بسیار موفق از خطر کردن در طراحی داخلی را به شما نشان دهیم.
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلسرویس بهداشتی بالا با الهامی جسورانه از طراحی پوست حیوانات انجام گرفته است و یک تجربه منحصر به فرد و سرگرم کننده را خلق می کند. کمد ها در این طراحی به زیبایی در طرح های دیوار مخفی شده اند و نورپردازی راه راه نیز جادوی فضا را چند برابر کرده است.

ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلهنرمند بلژیکی Charline Lance به خلق آثار هنری در ابعاد بزرگ بر روی پلکسی گلاس شهرت دارد. این اثر هنری خاص از او ما را به بعد سوم و چهارم می برد.
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلدیوار اصلی(دیوار تاکیدی: دیواری که طراح قصد دارد آن را از بقیه دیوار ها متمایز سازد) بزرگ بالا که با برش های چوبی از مقطع طراحی شده فضایی با عطر و طعم گرم روستایی ایجاد کرده است.
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلاین حلقه بزرگ لوستر سقفی مانند یک چرخ واگن غول پیکر آویزان است. توجه کنید که چگونه در یک طراحی پلان باز از این آویز بزرگ برای محدود کردن فضا استفاده شده است.
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلاستفاده از کاشی کاری یک گل آفتاب گردان  به جای آینه و استفاده از یک آینه ایستاده در کنار روشویی به همراه کاربرد هوشمندانه رنگ های آفتاب گردان و کاشی کاری های قرمز فضایی دلچسب و گرم را در این سرویس بهداشتی ایجاد کرده است.

 

مطلب پیشنهادی: کاشی ها را جور دیگر باید چید
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلهنگامی که چند کلکسیون از وسایل مختلف دارید داشتن جایی برای منظم نگه داشتن و نمایش آنها بسیار مهم است. طبقه های بالا با فاصله های مناسب به زیبایی این کار را انجام داده است.
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلاین سنگ غول پیکر زیبا بر دیوار سرویس بهداشتی خیره کننده است.
ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلاین تصویر دیواری بزرگ رویای دوستداران ورزش است. با یک تصویر سیاه و سفید و شکستن آن به نوار های باریک می توان به سادگی دیوارپوش شیک و زیبا داشت.

ترفند های جالب طراحی دکوراسیون داخلی منزلدو برگ غول پیکر به عنوان صندلی کنار آبنما در یک باغچه می تواند ایده جذابی باشد.

 

 

منبع : chidaneh.com

 

 

 

مطالب جنجالی سایت

دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس)
دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس)
مشاهده بیشتر