پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

اخراج والیبالیست معروف ایرانی بخاطر رسوایی جنسی +عکس

اخراج والیبالیست معروف ایرانی بخاطر رسوایی جنسی +عکس

اخراج والیبالیست معروف ایرانی بخاطر رسوایی جنسی

 

صبح امروز خبری ناراحت کننده از اخراج یک والیبالیست ایرانی بعلت فساد اخلاقی ، کام هواداران را تلخ کرد . به گزارش پارس ناز برخی رسانه‌های برزیلی مدعی شدند بازیکن تیم والیبال پیکان بخاطر رسوایی اخلاقی از مسابقات باشگاه‌های جهان اخراج شده است.

اخراج والیبالیست معروف ایرانی بخاطر رسوایی جنسی +عکس

این خبر درحالی بازتاب زیادی داشته که هنوز پیکانی‌ها واکنشی به آن نداشته‌اند.حضور تیم والیبال پیکان در مسابقات باشگاه های جهان در برزیل که کسب عنوان چهارمی این تیم همراه بود با یک رسوایی اخلاقی برای نماینده ایران همراه شد.

 

سایت جهانی والیبال در خبری که صبح امروز دوشنبه روی خروجی خود قرار داد از اخراج بازیکن سرشناس تیم والیبال پیکان از مسابقات بخاطر رسوایی اخلاقی پرده برداشت.ادعایی که مسئولان تیم پیکان رد کرده و آنرا تنها درگیری ساده بازیکنشان با یک پیشخدمت بخاطر سوار شدن بر آسانسور مخصوص خدمتکاران میدانند.

 

براساس این گزارش، مسئولان برگزاری مسابقات در اتفاقی عجیب رای به اخراج «ر- ص» بازیکن تیم والیبال پیکان از جام باشگاه‌های جهان دادند. این بازیکن بخاطر آزار و اذیت جنسی یکی از پیشخدمت‌های هتل محل اقامت خود از مسابقات اخراج شد.

 

گویا این اتفاق در آسانسور رخ داد که توسط دوربین ضبط شده و پس از بررسی توسط مسئولان، زمینه های اخراج این بازیکن را فراهم کرد. تیم والیبال پیکان در این مسابقات چهارم شد. سادا کروزیرو برزیل، زنیت کازان روسیه و یو پی س ان آرژانتین به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

رسوایی اخلاقی اولیویر ژیرو با دختر لخت + عکس

 

جنجال رسوایی ایرینا شایک نامزد ‌کریس رونالدو (عکس)

 

رسوایی دزدی قهرمان المپیک زنان

 

 

 

Loading...
لخت شدن زنان روبروی دوربین در آیرس آرژانتین + (تصاویر زنان لخت)
لخت شدن زنان روبروی دوربین در آیرس آرژانتین + (تصاویر زنان لخت)
مشاهده بیشتر