پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

فرزند جکی چان به خاطر رفتار ناشایست از مردم عذرخواهی کرد +عکس

فرزند جکی چان به خاطر رفتار ناشایست از مردم عذرخواهی کرد +عکس

فرزند جکی چان به خاطر رفتار ناشایست از مردم عذرخواهی کرد +عکس,جیسی چان، پسر 32 ساله جکی چان، هنرپیشه هالیوود، پس از شش ماه تحمل حبس، از زندان آزاد شد و ضمن عذرخواهی از تخلف مربوط به مواد مخدر در خانه اش، از مردم خواست فرصتی دوباره به او بدهند.

 

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» در این باره نوشته است : «جِیسی چان» (Jaycee Chan)، سی و دو ساله، پس از اینکه از زندان آزاد شد، از عموم مردم عذرخواهی کرد.

فرزند جکی چان به خاطر رفتار ناشایست از مردم عذرخواهی کرد +عکسوی به این علت شش ماه زندانی شد که اجازه مصرف ماده مخدر ماریجوآنا را به افراد داده بود. او گفت هیچ علت و بهانه ای برای رفتاری که به دستگیری اش منجر شده بود، ندارد.

فرزند جکی چان به خاطر رفتار ناشایست از مردم عذرخواهی کرد +عکسجیسی در حالی به این جرم دستگیر و زندانی شده که پدرش، جکی چان، هنرپیشه هالیوود، سفیر مبارزه با مواد مخدر است.

فرزند جکی چان به خاطر رفتار ناشایست از مردم عذرخواهی کرد +عکسوی عذرخواهی اش را در یک نشست خبری که یکشنبه، برگزار شد، عنوان کرد. وی در این نشست خبری اذعان کرد که وی زندگی اش را وقف خانواده اش کرده بود. جیسی در ماه آگوست (مرداد گذشته) در کنار «کو کای» (Ko Kai)، هنرپیشه تایوانی، و شماری دیگر از افراد بازداشت شده بود.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

 

 

Loading...
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
مشاهده بیشتر