پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

پیوستن جورج هاتز 24 ساله هکر پلی استیشن 3 به پروژه گوگل

پیوستن جورج هاتز 24 ساله هکر پلی استیشن 3 به پروژه گوگل

پیوستن جورج هاتز 24 ساله هکر پلی استیشن 3 به پروژه گوگل , “Geohot”یا همان George Hotz را به یاد دارید کسی که مسئول هک شدن پلی‌استیشن 3 و البته خیلی چیزهای دیگر است؟ بد نیست بدانید که او اکنون برای شرکت گوگل کار می‌کند.

 

هکر 24 ساله اهل نیوجرسی، در گوگل به پروژه‌ی زیروی این شرکت ملحق شده است که در واقع تیمی متشکل از نوابغ عرصه‌ی هک و مامور پیدا کردن نقاط ضعف امنیتی در نرم‌افزارهای این شرکت می‌باشند.ظاهرا جرج اوایل امسال گوگل کروم را هک کرده بود و با نشان دادن حفره‌های امنیتی آن به گوگل، از این شرکت خواستار 150 هزار دلار جایزه شده بود. گوگل البته به جای این‌کار، به او پیشنهاد همکاری داد.

 

Hotz برای اولین بار در سال 2007 زمانی که 17 سال بیشتر نداشت به خاطر کرک کردن iPhone شهرت یافت. اما در سال 2010 با هک کردن پلی‌استیشن 3 سونی که برای مدت طولانی هک نشدن خود مشهور شده بود، خود را در میان هکرها و البته گیمرها مطرح کرد.

 

سونی به این خاطر از او شکایت کرد، اما بعد از این که او قول داد تا محصولات دیگر سونی را هک نکند، سونی از شکایت خود صرف نظر نمود. از آن زمان به بعد، دیگر خبری از Hotz نبود تا این‌که سونی در سال 2011 از او دعوت کرد تا به ساختمان اصلی این شرکت برود و در مورد متدهای کار خود با مهندسین این شرکت صحبت کند.

 

بعد از آن هم او مخفیانه به کالیفرنیا نقل مکان کرد تا برای فیس‌بوک کار کند. اما بعد از 8 ماه استعفا داد. اما اکنون وی به پروژه‌ی گوگل زیرو پیوسته است. گوگل با راه اندازی این پروژه به فکر ارتقای امنیت فضای اینترنت است.

 

 

 

 

 

Loading...
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
مشاهده بیشتر