پارس ناز پورتال

دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانی

دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانی

دانستنی هایی درمورد مهرداد پولادی,پرونده سربازفراری های فوتبال و کارت های پایان خدمت و معافیت های جعلی بزرگترین مسئله فوتبال در سال 1393 بود که ستاره های زیادی را در خود بلعید

 

و برای بازیکنان ملی پوش نظیر بختیار رحمانی، عبدالله زاده، سروش رفیعی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، آرش افشین، مهدی کریمیان و از همه مهمتر مهرداد پولادی حاشیه هایی به وجود آورد و آینده حرفه ای فوتبالی آنها را به خطر انداخت.

 

مهرداد پولادی پیش از رو شدن پرونده معافیت های جعلی با تیم الشحانیه قطر قراردادی میلیاردی بست، این شانس را دارد تا تا آخر این قرارداد کلان در قطر بماند و سپس برای سربازی یا پاسخگویی به مسئولان نظام وظیفه به ایران برگردد.

 

از میان این ستاره ها، مهرداد پولادی که پدیده ایران در جام جهانی بود، اقبال بلندتری داشت. او که پیش از رو شدن پرونده معافیت های جعلی با تیم الشحانیه قطر قراردادی میلیاردی بست،

 

این شانس را دارد تا تا آخر این قرارداد کلان در قطر بماند و سپس برای سربازی یا پاسخگویی به مسئولان نظام وظیفه به ایران برگردد. البته پولادی دیگر به تیم ملی دعوت نخواهد شد و تبصره ای که برای او و سروش رفیعی برای جام ملت ها در نظر گرفته شده بود دیگر اعتبار خود را از دست داده است.
دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانی750 هزار دلار
قرارداد او با باشگاه الشحانیه دو ساله است و سالی 750 هزار دلار ارزش دارد. مهرداد در کنار مسعود شجاعی گران ترین بازیکنان تیم هستند و آنها را از همه بیشتر تحویل می گیرند.

 

BMW-X5
مثل بازیکنان ایرانی مجبور نیست اولین بخش از قراردادش را بدهد برای خرید ماشین گرانقیمت.
باشگاه یک ماشین لوکس بی ام دبلیو مدل ایکس 5 را در اختیار او گذاشته که فقط پول بنزین اش با خودش است از قراری لیتری 1.5 ریال قطر.

 

دریبل زن مسی
در قطر او را اگر به قیافه و ظاهر نشناسند با شنیدن نامش به تو می گویند که پولادی همان بازیکنی است که در جام جهانی موفق شد مسی را دریبل بزند. آنهایی که او را بیشتر می بینند، به طور مثال آرایشگرش، با هر بار دیدن او این خاطره شیرین را با این بازیکن مرور می کند.
دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانیمروارید قطر
منطقه پرل – مروارید – جایی فوق العاده شیک در دوحه است که دور تا دور آب ساخته شده و بیشتر خارجی نشین است.

 

مهرداد در طبقه چهارم برجی در برج های 22 گانه پرل سکونت دارد. این برج جدا از امکانات عادی نظیر استخر و سونا و … دارای یک سالن بدنسازی کاملا مجهز است که بخشی از اوقات فراغت مهرداد در این سالن می گذرد.

 

با کی می گردد؟
پولادی بیشتر با مسعود شجاعی دمخور است، چون هم تیمی و همسایه هستند. اشکان دژاگه و پژمان منتظری هم در همین برج های 22 گانه هستنداما پولادی با آنها زیاد رفت و آمد ندارد چون متاهل هستند و مهرداد کمی رعایت می کند و خجالتی است.

 

جباری و سیدجلال حسینی در منطقه ای دورتر زندگی می کنند که تا آنجا بیش از 20 دقیقه راه است، به همین دلیل خیلی با آنها رفت و آمد ندارد.
دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانیتفریح مورد علاقه
مهرداد غیر از خریدهای جزیی از فروشگاه های لوکس زیر برج های منطقه پول تفریح دیگری ندارد. یعنی اهل دریا و سینما و شهر بازی نیست و ترجیح می دهد اوقات فراغت خود را در آپارتمان دو خوابه اش سپری کند.

 

تلویزیون و ماهواره
تا همین چند وقت پیش تلویزیون هم نداشت و بیشتر با گوشی اش سرگرم بود تا اینکه یکی از دوستانش سیستم تلویزیون و ماهواره را برایش راه انداخت تا مهرداد بتواند برنامه های شبکه های ایرانی و سریال های صدا و سیما که به آنها علاقه دارد را پیگیری کند.

 

گوشی اپل 4S
هنوز گوشی آیفون خود را به روز نکرده و با همان اپل 4S سرش گرم است. قبل از راه انندازی تلویزیون، اخبار را از طریق همین گوشی پیگیری می کرد و با خانواده و دوستانش هم از همین طریق ارتباط برقرار می کرد. لپ تاپ هم ندارد.

 

اهل خرید نیست
زیاد اهل خرید نیست. نه اینکه خسیس باشد. چند دست لباس برند دارد ولی مثل بعضی بازیکنان کلکسیون لباس و عینک و کفش جمع نمی کند. نهایتا 4 دست لباس پلوخوری دارد. بخشی از خریدش هم مایحتاج روزانه یخچالی مثل میوه و تخم مرغ و آب معدنی است.
دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانیرستوران گردی
بلد نیست برای خودش غذا بپزد و بیشتر به رستوران گردی مشغول است. اگر قرار به پخت و پز باشد در حد اینکه نیمرو یا تن ماهی درست کند بلد است. آب میوه هم زیاد برای خودش درست می کند: شیر موز و آب هویج. دوست دارد رستوران های مختلف را تجربه کند.

 

آرایشگاه گران قیمت
یک آرایشگاه پایین همان برجی که در آن ساکن است وجود دارد که صاحب آن طرفدار مهرداد است اما حسابی از او پول می گیرد. هر اصلاح برای مهرداد مبلغ 100 دلار هزینه دربر دارد که از آرایشگاه داماد و عروس هم گران تر درمی آید.

 

فاصله تا محل تمرین
هر روز فاصله 30 تا 40 دقیقه ای خانه تا محل تمرین را با ماشین شخصی که باشگاه در اختیار او گذاشته می رود و می آید. خیابان های دوحه را خوب یادگرفته و مسیرها را خوب بلد است و پیش نیامده تا حالا گم بشود.
دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانیهوایش را دارند
سرپرست تیم یک ایرانی مقیم قطر است که خیلی هوای او را دارد و در موارد زیادی به مهرداد کمک می کند. هواداران تیم هم به او افتخار می کنند. مهردادبازیکنی معروف است که مسی را دریبل کرده است و هواداران از اینکه چنین بازیکنی در اختیار دارند به خود می بالند.

 

نگرانی های مهرداد
در یک سال اخیر مهرداد با نگرانی های زیادی اخبار پیرامون خود و پرونده سربازهای فوتبال را پیگیری می کرد. یکی از کارهای وقت گیرش پیگیری همین اخبار از طریق سایت ها و اخبار شبکه ها بود.

 

پرسپولیسی یا استقلالی؟
 با وجود اینکه ابتدا در استقلال بازی کرد و بعد از عوض کردن چند تیم به پرسپولیس پیوست، نزدیکانش ادعا می کنند که او پرسپولیسی است اما جلوی جمع هرگز علایق رنگی اش را بروز نمی دهد تا مبادا هواداران استقلال از دستش ناراحت شوند.
دانستنی هایی جالب درمورد مهرداد پولادی سرباز جهانیدرباره جزیره مصنوعی پرل
مروارید قطر نام جزیره ای مصنوعی است در خلیج فارس واقع در نزدیکی شهر دوحه پایتخت کشور قطر. مساحت این جزیره 400 هکتار است و پس از پایان این پروژه، 32 کیلومتر ساحل تازه به کرانه های کشور قطر افزوده خواهدشد.

 

مروارید قطر در اصل از 13 جزیره کوچک تشکیل شده که 15 هزار واحد مسکونی را در خود جای خواهند داد. فاصله این جزایر از فرودگاه بین المللی دوحه 20 کیلومتر است.

 

 

منبع:هفته نامه همشهری تماشاگر

 

 

 

a