پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد

 

مرد جوانی که خود دانشجوی رشته ی حقوق و وکالت بود به جرم قتل زنجیره ای زنان فاحشه و بدکاره ، و خوردن گوشت بدن انها دستگیر شد ! به گزارش پارس ناز مردي که گوشت زنان بدکاره را مي خورد در عکس هاي زير مشاهده مي کنيد.اين مرد به خوردن گوشت بدن زنان فاحشه اعتياد دارد. اين مرد جوان پس از رابطه جنسي با زنان بدکاره آنها را مي کشد و پس از مثله کردن بدنشان آنها را مي خورد.

 

در بازجویی از وی  هنگامی که برای بار اول دستگیر شده بود ، در حالي که انگشتان دستش را مانند بچه ها در هم گره مي زد از کشتن و خوردن 6 زن نام برد. اما بعدها تنها نام سه نفر را بر زبان آورد.

 

استفان گريفيث 41 سال دارد و در آخرین محاکمه اش به حبس ابد محکوم شد . شایان ذکر است این قاتل مخوف و آدمخوار روانی معروف به قاتل تيرو کمان دار بوده و جالب اينجاست که در دانشگاه برادفورد در رشته حقوق و در حوزه جرم و جنايت نيز درس مي‌خوانده است. پروژه درسي وي جک د ريپر بوده(فردي که در دهه 1880 در وايت چپل لندن زنان فاحشه را مي کشته است)!

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

جزئیات بازجویی وی بسیار جالب و عجیب است .افسران پليسي که از وي بازجويي کردند از داستانهاي نگفته حکايت دارند. ظاهرا وي از 6 قتل سخن گفته که بعدا زير آن زده است. وي بعد از آنکه رسما قتل سوزان بلاميرز 36 ساله(در دادگاه ثابت شد که وي را با تير و کمان و شليک به وي از پاي در اورده است)، شلي آرميتاژ 31 ساله و سوزان راشورد 43 ساله بر عهده گرفت، به حبس ابد محکوم شد.

حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس

قاضي ارشد دادگاه ليدز در اين باره گفت بر اساس صحبت هاي قاتل جاي هيچ شک و شبهه اي نيست که وي بايد تا ابد در زندان باقي بماند. بقاياي بدن بلاميرز در 25 ماه مي در رودخانه آيري نزديک برادفورد پيدا شد. دستمال مربوط به آرميتاژ نيز در همان رودخانه يافت شد اما اثري از راشورث پيدا نشد.

 

پيشتر قاتل از قتلهاي زيادي خبر داده بود اما بعدا جزييات 5 قتل در برادفورد را گفت و سپس رسما سه مورد را بر زبان آورد و همگان متوجه شدند که قاتل بازپرسان را سر کار گذاشته است.

 

به هر حال از اين داستان که بگذريم پذيرش سه مورد قتل و خوردن اجساد توسط اين قاتل متوحش چيزي را عوض نمي کند. گفتني است بارها روانپزشکان درباره اختلالات رواني استفان گريفيث هشدار داده بودند و اسناد نشان مي دهد که وي ممکن است قاتل زنجيره اي شود اما ظاهرا کسي به اين موضوع اهميت نداد تا اينکه وي دست به جنايت زد. وي هنگامي که 17 ساله بوده با حمله به مدير فروشگاهي به سه سال حبس محکوم شد.

 

همان زمان وي به بازپرسان گفته بود که آينده خود را بعنوان قاتل زنجيره اي ديده است و شايد قاتل زنجيره اي شود اما دوباره کسي به حرفهاي وي گوش نکرده بود و بازپرسان از کنار مسئله گذشته بودند. در سال 1991 بعنوان مريضي که از زجر دادن ديگران لذت مي برد شناخته شده وروانپزشکان در باره اختلالات رواني وي هشدار دادند. سال 1992 نيز بدليل سلب آسايش و قرار دادن چاقو زير گلوي دختري بدون دليل، محکوم به دو سال حبس شد.

 

اما چون علائم بيماري را از خود نشان نداده بود مطابق قوانين انگليس به تيمارستان فرستاده نشد و به جنايات خود ادامه داد. سوال اينجاست کسي که 19 سال پيش بعنوان قاتل بالقوه شناخته شده چرا اينطور آزادانه رها شده تا دست به ارتکاب جنايت بزند. البته هيچ دليلي جز ضعف در قوانين انگليس نيست.

 

اما قربانيان استفان همگي فاحشه بوده که در زندگي اخلاقي خود دچار بحران بوده اند و نوع کار و شغل شان، آنها را در برابر مردان خشونت آميز ساخته بود. يعني مرداني از اين دست به خود اجازه داده اند که هر نوع رفتار خشني را با اين نوع افرا در جامعه انگليس داشته باشند.

 

استفان گريفيث متولد سال 1969 در دازبري در غرب يورکشاير در ماه مي 2010 به اتهام قتل و ادمخواري بازداشت شد و هنگامي که قاضي اسمش را پرسيد وي گفت آدمخوار تير و کماندار!!

 

4 بار در زندان دست به خودکشي ناموفق زده است. در 21 دسامبر به اتهام قتل 3 زن گناهکار شناخته شده و حبس ابد محکوم شد و اينک دوران حبس ابد خود را شروع کرده است.

 

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی سایت

فروش دختران زیبا و جوان در بازار بلغارستان (عکس)
فروش دختران زیبا و جوان در بازار بلغارستان (عکس)
مشاهده بیشتر