پارس ناز پورتال

آشنایی با لکسوس ES اسپرت

آشنایی با لکسوس ES اسپرت

پارس ناز : در داخل کابین، از یک داشبورد با نمایشگر بزرگ تر دیجیتال و رنگ های قابل انتخاب بیشتر در تریم داخلی می توان نام برد. کنترل لمسی سیستم سرگرمی هم به روز شده است. توجه به جزئیات باعث شده تا فضای کابین کمی کلاسیک تر و لوکس تر به نظر برسد.

 

آشنایی با لکسوس ES اسپرت  لکسوس، نمایشگاه شانگهای را برای نمایش و رونمایی از نسخه فیس لیفت سدان ES برگزیده است. لکسوس ES جدید علاوه بر زبان طراحی جدید این شرکت، سومین عضو این خانواده است که از موتور توربوی 2.0 لیتری چهار سیلندر سود می برد.

 

جلوپنجره دوکی شکل، چراغ های بومرنگی LED، سپرهای جدید تهاجمی و تزئینات کرومی در این خودرو نیز همانند سایر برادران آن مورد استفاده قرار گرفته اند. بدین ترتیب، یکپارچگی و همبستگی ظاهری بهتری در این خانواده مشاهده می شود که باعث تمایز بهتر و بخشیدن شخصیتی منحصر بفرد بدان ها می شود.

 

لکسوس ES هیچ گاه به عنوان یک خودروی هیجان انگیز شناخته نمی شد اما با استفاده از موتور توربوی چهار سیلندر 2.0 لیتری، کمی چاشنی اسپرتی  برآن افزون شده است. این موتور برخلاف RX جدید و NX در این خودرو با پسوند T شناخته نمی شود.

 

البته موتور شش سیلندر V شکل 3.5 لیتری هنوز به عنوان یکی از گزینه های قابل انتخاب این خودرو باقی می ماند. مدل هیبریدی ES 300h نیز با پیشرانه درون سوز 2.5 لیتری همچنان ارائه خواهد شد.

 

هنوز اطلاعات فنی و توانایی های این خودرو مخصوصاً مدل جدید توربوی آن اعلام نشده اند.