پارس ناز پورتال

آشنایی با خودرو عضلانی سوپر اسنیک فورد

آشنایی با خودرو عضلانی سوپر اسنیک فورد

آشنایی با خودرو عضلانی سوپر اسنیک فورد پارس ناز :وقتی درباره قدرت ماشین‎های عضلانی سوال می شود، همیشه همه به دنبال چیزی بیشتر هستند. مدل های مختلف فورد موستانگ که در بازار موجود هستند گواه این امرند. ماشین های استاندارد شش سیلندر توربو جزو تولیداتی هستند که قدرت به نسبت خوبی دارند، ولی وقتی به سراغ هشت سیلندرها می روید، می بینید ماشین های بهتری برای لذت بردن هستند. وقتی قدم به فروشگاه شلبی بگذارید می توانید شلبی جی تی 2015 را پیدا کنید که با 625 اسب بخار قدرت می تواند براحتی و به سرعت لاستیک ها را صاف کند.

 

آشنایی با خودرو عضلانی سوپر اسنیک فورد

 

همانطور که بیلی میز عادت داشت بگوید «اما صبر کنید، چیزهای بیشتری هم هست!» باید بگوییم آن چیز بیشتر سوپر اسنیک 2015 شلبی است.

سوپر اسنیک بر پایه موستانگ جی تی 2015 فورد ساخته شد و بیش از 750 اسب بخار قدرت دارد. این موفقیت به لطف ارتقاء قسمت های مختلف موتور همچون استفاده از سوپر شارژر کنل حاصل شد. ارتقاء نیمی از شفت ها، سیستم تعلیق، دنده، ترمز جلو 6 پیستونه ویل وود، و یک سیستم اگزوز بورلا از دیگر عوامل دخیل در این موفقیت هستند.

 

شلبی با استفاده از قطعات فیبر کربن در ظاهر موستانگ استاندارد نیز تغییراتی به وجود آورده است. کاپوت، اسپلیتر جلو، پانل های زیر سوپاپ، دیفیوزر عقب، باله عقب و پانل چراغ های عقب با این ماده بسیار سبک پوشیده شده اند. در داخل سوپر اسنیک نام شلبی را دارد که برازنده آن است.

 
آشنایی با خودرو عضلانی سوپر اسنیک فورد
 

یک دنده کوتاه مسول کنترل عملکرد است و یک گیج ساخته شده از فیبر کربن وضعیت خودرو را در هر لحظه در اختیار راننده می گذارد. برای سال 2015 تنها 300 عدد از این خودرو تولید خواهد شد. این بار سوپر اسنیک با گیربکس اتوماتیک نیز تولید خواهد شد. اگر به این فکر می کنید که جای یکی از این سوپر اسنیک ها در پارکینگ منزل تان خالی است می توانید 49 هزار و  995 دلار به قیمت موستانگ جی تی 2015 اضافه کنید و بعد یک سوپر اسنیک سفارش دهید. برای این همه قدرت و برای خودرویی که تعداد محدودی از آن تولید خواهد شد این یک قیمت عادلانه است.