پارس ناز پورتال

تبلیغات

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200 + عکس

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200 + عکس

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنر F200 ، همیشه تعریف کردن از یک شگفتی مشکل است. این که تعریف را از کجا شروع کنیم و چگونه و به کجا ختم کنیم مشکلی است که همیشه برای تعریف از یک اثر هنری شگفت‌انگیز وجود دارد. حال اگر این اثر را مرسدس بنز خلق کرده باشد مشکل دو چندان می‌شود. اما با این حال شروع می‌کنیم.

به سقف زیبایش نگاه کنید! اگر فکر می‌کنید این سقف زیبای پانوراما متعلق به یک مرسدس بنز مدل امسال یا همین چند سال پیش است سخت در اشتباه هستید!

 

باید بگوییم که این یک مرسدس بنز F200 سال 1996 است که سقفش می‌تواند بسته به میل شما روشن یا تیره باشد. می‌گویند اولین بار در شورولت کروز 2008 از سقف پانوراما در اتومبیل‌ها استفاده شد اما مثل این که این مرسدس بنز زیبا چیز دیگری به ما می‌گوید…

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200 + عکس

F200 Concept برای اولین بار در موتور شو پاریس 1996 و برای “نمایش قدرت و مهندسی بی‌نظیر مرسدس بنز در طراحی و نوآوری” معرفی شد. به طور کلی سری اتومبیل‌های تحقیقاتی مرسدس بنز با نام F با این منظور ساخته می‌شوند.

 

اما چه چیزی غیر از سقف پانوراما باعث می‌شود تا این محصول را شگفت‌انگیز خطاب کنیم؟

 

کافی است تا درهای این کوپه را باز کنیم و نگاهی به داخل این خودرو بیندازیم. مثل این که در این اتومبیل خبری از فرمان نیست! اگر کمی دقت کنیم هم می‌بینیم که پدال گاز و ترمز هم وجود ندارد!

 

اما وجود یک جوی استیک عجیب توجه ما را جلب می‌کند. این جوی استیک قرار است تا نقش فرمان و پدال‌ها را برای ما بازی کند و با این جوی استیک می‌توان از هر دو طرف راست و چپ رانندگی کرد و این کار تنها با زدن یک دکمه و انتقال جوی استیک به یکی از طرفین انجام می‌شود. حتی می‌توان این کار را در هنگام حرکت اتومبیل نیز انجام داد!

 

اینجاست که باید مرسدس بنز را تحسین کرد… اما یک لحظه صبر کنید! درها چگونه باز شدند!؟ درهای پروانه‌ای این اتومبیل که با یک کارت مغناطیسی (و نه با کلید) باز می‌شوند به زیبایی هرچه تمام‌تر ورود شما به کابین را خوش‌آمد می‌گویند!

 

از این نوع درها چند سال بعد در اتومبیل افسانه‌ای SLR هم استفاده شد. از طراحی خارجی این مدل در نسل جدید مرسدس بنز کلاس S در آن سال‌ها (سال 1999) الهام گرفته شد.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200 + عکس

اما باز هم اتفاق دیگری توجه ما را جلب می‌کند. این درها آینه ندارند؟

خیر! این اتومبیل مجهز به دوربین‌هایی هست که نقش آینه‌ها را ایفا می‌کنند. اگر مجدداً به کابین و داشبورد هم توجه کنید ملاحظه می‌کنید که نمایشگری هم برای نمایش تصاویر این دوربین‌ها در داشبورد تعبیه شده است. فکر می‌کنم این اتفاق را در تعدادی محدودی از اتومبیل‌های امروزی می‌بینیم!

 

 

رینگ‌های زیبای اتومبیل نیز به زیبایی این اتومبیل می‌افزایند.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200 + عکس

حال بهتراست کمی به ویژگی‌های فنی F200 بپردازیم:

این زیبای آلمانی دارای 5105 میلی‌متر طول، 1915 میلی‌متر عرض و ارتفاع 1385 میلی‌متری بوده و قلب تپنده آن، یک موتور 5.9 لیتری V12 تنفس طبیعی است که قادر است نیرویی معادل 394 اسب بخار را تولید کند که این اتومبیل را قادر می‌سازد تا به حداکثر سرعت محدود شده 250 کیلومتر بر ساعت برسد. گیربکس F200 نیز یک گیربکس 5 سرعته اتوماتیک است.

 

 

حال که با این اثر هنری شگفت‌انگیز آشنا شدید این مطلب را با این جمله به پایان می‌رسانیم که از این اثر فقط و فقط یک عدد خلق شد.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200 + عکس

 

 

 

منبع: پدال

 

 

 

دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
مشاهده بیشتر