پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ستاره های جوان و کم سن و سال هالیوود چه ماشینی دارند!

مجموعه : اخبار سینما
ستاره های جوان و کم سن و سال هالیوود چه ماشینی دارند!
جاستین بیبر- فیسکر کارما

به گزارش پارس ناز ستاره مشهور پاپ ، جاستین بیبر به هیچ وجه با اتومبیل های شاخص بیگانه نیست. او تصادف کوچکی نیز با یک اتومبیل مشکی فراری F430 داشت که از دوستش یوشر قرض گرفته بود. او همچنین صاحب یک کادیلاک CTS-V به سبک بتمن است.او اتومبیل فیسکر کارما را به عنوان یک هدیه از مدیر برنامه هایش اسکوتر بران دریافت کرد و به خاطر سرعت بالا نیز در جولای 2012 جریمه شد.

 

زاک افرون- پورشه کاین

 این خواننده و بازیگر بی شک در دسته دوستداران اتومبیل های آئودی قرار دارد. او اخیرا صاحب یک اتومبیل A6 و S6 و… بوده و در سال 2011 نیز یک کوپه S5 داشت. در این تصویر او با همکار بازیگرش ونسا هادجنز در اتومبیل کرایه ای اش پورشه کاین دیده می شود. این اتومبیل بیشتر مخصوص جاده است و همچنان یکی از اتومبیل های رایج در بین هالیوودی ها باقی مانده است.

 

 مایلی سایرس – مرسدس بنز SL550

مایلی زمانی که دختر کوچکتری بود بیشتر با اتومبیل های دخترانه تر رانندگی می کرد، به گزارش پارس ناز مانند اتومبیل پورشه کاین GTS مادرش یا اتومبیل کوچک و سیاه رنگ تویوتا پریوس خودش که معتقد بود اتومبیلی است که بسیار با محیط دوست سازگار است. ولی اکنون مایلی سایرس که خانمی بزرگ تر شده است مرسدس بنز SL550 نظیر مدل سیاه رنگ تصویر و یا مدل سفید آن را که در اوایل سال 2012 خریداری کرد را سوار می شود.

 

 سلنا گومز- فورد اسکیپ هیبرید

در سال 2008، زمانی که هنوز سلنا به سن قانونی رانندگی نرسیده بود به این اتومبیل اشاره کرد. در سال 2009 او تصمیم گرفت که اولین اتومبیلش اسکیپ باشد و گفت :"بیشتر مردم آن را ماشین مادر اسکوتر می خوانند ولی من فکر می کنم اتومبیل ایمنی است."، رویای این خواننده به حقیقت پیوست و در سال 2009 صاحب یک فورد اسکیپ نقره ای شد.
 

 ونسا هادجنز- آئودی S4 کابریولت

 همانند نامزد سابقش زاک افرون ، این بازیگر نیز به اتومبیل های آئودی وفادار است و خودش دو اتومبیل S4 و S5 دارد. در سال 2008 نیز او یک لکسوس 400h داشت که اولین اتومبیل لوکس هیبرید SUV محسوب می شود. او تاکنون چندین تصادف مکرر داشته که هیچ یک جدی نبوده ولی همگی آنها خجالت آور بوده است.

 

 اشلی تیسدل – پورشه باکستر S

سلیقه اشلی کمی با آنچه که به نظر می رسید تفاوت داشت و این ستاره یک پورشه باکستر را به عنوان اتومبیل شخصی اش انتخاب کرده است. این اتومبیل کمی از مدل قبلی او کوچک تر است ولی یک گام در انتخاب اتومبیلی همانند ستاره ها جلوتر است. در این تصویر تیسدل همراه همکار بازیگرش ونسا هادجنز دیده می شود.