پارس ناز پورتال

تبلیغات

الناز شاکردوست و امین حیایی جلوی دوربین (آتیش‌ بازی)

مجموعه : اخبار سینما
الناز شاکردوست و امین حیایی جلوی دوربین (آتیش‌ بازی)
فیلمبرداری فیلم سینمایی «آتیش‌بازی» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته در گرمدره آغاز شد.فیلم سینمایی «آتیش بازی» امروز با فیلمبرداری صحنه‌هایی در باغ گرمدره آغاز شد. فیلم داستانی کمدی اجتماعی را روایت می‌کند که در اولین روز فیلمبرداری امین حیایی و الناز شاکردوست جلوی دوربین رفتند.فصلی از قصه در این باغ روایت می شود که ظرف پنج روز این بخش از داستان در این باغ فیلمبرداری می‌شود.
 

به تازگی به گروه بازیگران فیلم میرطاهر مظلومی اضافه شد که طبق برنامه‌ریزی انجام شده ظرف 40 روز درتهران و اطراف آن جلوی دوربین می‌رود. همزمان تدوین و سپس مراحل  فنی فیلم انجام می‌شود تا فیلم در اولین فرصت آماده نمایش شود.در خلاصه داستان فیلم آمده است: قدیمی‌یا می گن طرف  این قدر شیر داغ خورده دهنشو سوزنده، موقعی که می خواد دوغ بخوره فوتش می‌کنه. حالا این شده حکایت آدمای آتیش بازی یا اینقدر تخته گاز می رن که یاتاقان می زنه یا این قدر احتیاط رو رعایت می‌کنن که از انورو بوم می افتن

در این فیلم   امین حیایی، الناز شاکردوست، سحر قریشی ، شقایق دهقان ، میرطاهر مظلومی، عزت الله مهرآوران به ایفای نقش می‌پردازند.تعدادی از عواملی که حضور شان قطعی شده است، عبارتند از:

نویسنده : آرش قادری/ کارگردان: بهمن گودرزی/ تهیه کننده : مرتضی شایسته /مدیر فیلمبرداری : مرتضی غفوری/ صدابردار: بابک اردلان/ مدیر تولید: محمد شایسته / طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف/ طراح گریم: ایمان امیدواری/ تدوین : شاهین یارمحمدی/ دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی نوابی / منشی صحنه : بهناز تاجیکاولین ساخته بهمن گودرزی « شیش و بش» توانست یکی از فیلم‌های پرفروش‌های سال شود.